07.12.2015. 12:26

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Vai Latvijas izlase grupā ieņems trešo vai ceturto vietu, kļūs zināms vēlāk pirmdien pēc Vācijas un Čehijas spēles. Gan Latvijai, gan Vācijai ir pa vienam punktam, bet vienāda punktu skaita gadījumā vietu secību izšķirs vārtu starpība. Latvijas izlase pirmajā spēlē cieta sagrāvi pret Čehiju (2:15), bet otro spēli pret Vāciju aizvadīja neizšķirti (3:3).

Pasaules čempionātā 16 komandas ir sadalītas divās divīzijās. Latvijas pārstāvētajā augstākās divīzijas B grupā ir arī Vācija un favorīte Zviedrija. Augstākās divīzijas A grupā spēlē Polija, Šveice, Norvēģija, Somija. Pa divām abu grupu labākajām komandām pēc apļa izspēles uzreiz tiks ceturtdaļfinālā, bet pārējās komandas aizvadīs astotdaļfināla spēles pret zemākās divīzijas divu grupu komandām.

Latviju astotdaļfinālā otrdien gaidīs tikšanās ar vienu no divām spēcīgākajām komandām C grupā, kur cīnās Japāna, Dānija, Singapūra un Austrālija. Savukārt D grupā iekļauta Slovākija, Krievija, ASV un Nīderlande.

Čempionāts beigsies sestdien ar finālspēli par zelta medaļām.Valmiera FC, SIA Rubene, Nākotnes 5-12, Kocēnu p., Kocēnu n., LV-4227
Alksne Inta Aerobika, Peldēšana
FTA
Reģistrēties