11.12.2015. 13:43

, LSM.LV - Sports

Izšķirošo pēcspēles metienu trāpīja Gunita Kārkliņa, bet pamatlaikā vārtus guva Diāna Isjomina, Inga Ametere un Elīza Elizabete Bērziņa.

Slovākijas izlase divreiz bija vadībā ar divu vārtu pārsvaru, tomēr trešajā periodā Latvijas izlase spēja panākt izlīdzinājumu. Ametere samazināja rezultāta starpību līdz 2:3, bet pamatlaika priekšpēdējā minūtē, Latvijai spēlējot bez vārtsardzes, Bērziņa nodrošināja neizšķirtu 3:3.

Ceturtdaļfinālā Latvijas izlase zaudēja iepriekšējā pasaules čempionāta bronzas medaļniecēm šveicietēm (2:8). Savukārt grupā Latvijas florbolistes pirmajā spēlē cieta sagrāvi pret Čehiju (2:15), otro spēli pret Vāciju aizvadīja neizšķirti (3:3), bet pašreizējām čempionēm zviedrietēm piekāpās ar 0:7. Cīņā par vietu ceturtdaļfinālā Latvijas izlase pārspēja Austrāliju (10:3)

Latvijas izlase iepriekšējā čempionātā 2013.gadā ieguva 5.vietu, kas ir komandas augstākais sasniegums kopš 2007.gada.

Pasaules čempionāta  uzvarētājas noskaidrosies sestdien finālspēlē par zelta medaļām. Pusfinālos spēlēs Somija - Čehija un Zviedrija - Šveice.

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]