23.07.2014. 21:50

, LSM.LV - Sports

Nevērīga epizode aizsardzībā mājiniekus 19. minūtē noveda zaudētāju lomā, jo "Malmo" rezultātu atklāja Kiese Telins, ar kura gūtajiem vārtiem Zviedrijas čempioniem pietika iekļūšanai nākamajā kārtā.

Laukuma saimnieki spēli sāka itin enerģiski un centās radīt draudus Zviedrijas kluba vārtiem, tomēr vārtu gūšanai pietrūka precizitātes un nedaudz arī mērķtiecības. Turpretim "Malmo" nekavējās izmantot savu iespēju, kad ventspilnieki kļūdījās pie sava soda laukuma, un Telins panāca 1:0.

Labu iespēju neizšķirta panākšanai FK "Ventspils" tomēr pietrūka, un nepalīdzēja arī aktivizēšanās tuvāk spēles beigām. Turklāt 80. minūtē tikai mājinieku vārtsarga Maksima Uvarenko meistarība divreiz glāba FK "Ventspils" no otro vārtu zaudējuma.

Nepiepildījās FK "Ventspils" galvenā trenera Jurģa Pučinska cerība pēc Malmē gūtā neizšķirta 0:0 vēl sekmīgāk aizvadīt atbildes spēli. FK "Ventspils" bija pēdējā Latvijas komanda, kas vēl turpināja cīņu Eiropas klubu turnīros. Čempionu līgas kvalifikāciju ventspilnieki sāka un beidza otrajā kārtā.

Lai iekļūtu Eiropas prestižākā klubu turnīra pamatsacensībās, jāpārvar otrā un trešā kvalifikācijas pakāpe, kā arī kvalifikācijas izslēgšanas kārta.