27.01.2015. 16:02
Graujošu uzvaru SMScredit.lv Ziemas kausa turnīra futbolā spēlē otrdien izcīnīja Latvijas čempioni Ventspils, kas ar 5:1 (2:0) pārspēja Metta/Latvijas Universitāte komandu.Spēles rezultātu 23.minūtē ar skaistu...

Spēles rezultātu 23.minūtē ar skaistu soda sitienu izdevās atklāta Alanam Siņeļņikovam, bet pāris minūtes vēlāk 2:0 panāca Ģirts Karlsons. Uzreiz pēc puslaika pārtraukuma izcēlās arī Jurijs Žigajevs, bet 56.minūtē 4:0 panāca gados jaunais Anastasijs Mordatenko. Vienus vārtus Metta/LU komandai 60.minūtē atguva Artjoms Loginovs, bet pašā cīņas izskaņā gala rezultātu panāca albānis Nduje Mujeci.

Ventspils komandai šis bija otrais panākums divās turnīra spēlēs, bet Metta/LU tajā aizvadīja savu pirmo maču.

A grupā Ventspils ir līdere ar sešiem punktiem divās spēlēs, ar trim punktiem vienā mačā seko Skonto, bet Metta/LU un Daugavpils kontā attiecīgi vienā un divās cīņās punktu nav.

Šajā grupā iepriekš sacentās arī Rīgas Daugava, tomēr pirmdien komanda savas neprofesionālās attieksmes dēļ no dalības sacensībās tika izslēgta.

Jēkabpils Lūši, sporta klubs Zīlāni, "Dārzupītes" 4, Kūku p., Krustpils n., LV-5222