23.06.2014. 14:15

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Spēles otrajā kvalifikācijas kārtā notiks 15./16. un 22./23. jūlijā, uzvarētāju nosakot divu spēļu summā. FK "Ventspils" izlozē 12 komandu grozā bija sešu izlikto vienību vidū.

Lai iekļūtu Čempionu līgas pamatturnīra grupas kārtā, jāpārvar otrā un trešā kvalifikācijas kārta, kā arī kvalifikācijas izslēgšanas kārta. "Malmo" futbolisti Zviedrijas čempionātā uzvarēja 2013.gadā, turklāt ir pārliecinoši līderi arī 2014.gada sezonā.

Vēlāk pirmdien UEFA mītnē Nionā pretiniekus pakāpi zemākajā Eiropas līgā pirmajā kvalifikācijas kārtā uzzinās trīs Latvijas klubi - šogad Latvijas kausu ieguvusī FK "Jelgava", pērn virslīgā 3.vietu izcīnījusī Daugavpils "Daugava" un 4.vietas īpašnieki Rīgas "Daugava". 

Iespēju spēlēt Eiropas līgas kvalifikācijā Rīgas "Daugava" ieguva pēc UEFA lēmuma nenokārtotu parādu dēļ aizliegt dalību Latvijas vicečempioniem "Skonto". Pirmajā kvalifikācijas kārtā spēles risināsies 3. un 10. jūlijā, bet otrās kvalifikācijas kārta paredzēta 17. un 24. jūlijā.Boulinga centrs Nonucīši Uzvaras 12, Jelgava, LV-3001
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA
FTA
Reģistrēties