09.04.2015. 20:14
Trešdien, 8.aprīlī Olimpiskajā sporta centrā tika atklāta pusfināla sērija starp FK „Nikars” un FK „RABA” komandām. Abas šīs komandas , trīs dienas iepriekš , tikās Latvijas kausa finālā, kur virsroku guva FK „Nikars” ar rezultātu 7-3. Šajā sezonā tika aizvadītas vēl divas spēles regulārā čempionāta ietvaros, kur ar rezultātiem 6-0 un 3-2, parāki arī bija FK „Nikars” spēlētāji.

Pēc Latvijas kausa fināla komandu sastāvos izmaiņu praktiski nebija un abas komandas uz šo spēli bija spēcīgākajos virknējumos.Jau vienā no pirmajiem uzbrukumiem spēles rezultāts tika atklāts, kad Artjoma Koļesņikova tālsitiens sasniedza mērķi. Jaatzīmē, ka Koļesņikova sitiena brīdī, FK „Nikars” vārtsargam Aigaram Bondaram redzamību aizsedza uzreiz divi FK „RABA” spēlētāji.FK „Nikars” rezultātu izlīdzināja pēc nepilnas minūtes, kad pie tālā staba nepiesegts palika Arnaldo Pereira. Spēles devītajā minūtē FK „Nikars” izvirzījās vadībā, Matīss Babris lieliski pacīnījās par bumbu „RABA” laukuma pusē, izspēlēja „sieniņu” ar Juriju Arhipovu-Prokofjevu un raidīja bumbu FK „RABA” vārtos.Atlikušo pirmā puslaika daļu, abu komandu spēle atgādināja šaha partiju, proti, komandas vairāk cīnījās laukuma centrā, praktiski neapdraudot pretinieku vārtus.Vienu minūti līdz puslaika beigām FK „Nikars” izveidoja trīs labas vārtu gūšanas iespējas. Visās trijās sitiena pozīcijā tika izvirzīts Maksims Seņs. Pirmajā epizodē Maksims netrāpīja tukšajos FK „RABA” vārtos, tomēr abās nākamās reabilitējās par savu neveiksmi, panākot savai komandai 4-1 pārsvaru. FK „RABA” puslaika pēdējo minūti aizvadīja piecu laukuma spēlētāju sastāvā, tomēr samazināt rezultāta starpību neizdevās.Otrajā puslaikā FK „RABA” jau no pirmajām minūtēm spēlēja ar pieciem laukuma spēlētājiem, turpretī FK „Nikars” centās nopresingot savus pretiniekus, dažās epizodēs neļaujot nomainīt vārtsargu pret piekto laukuma spēlētāju. FK „RABA” pieļāva rupjas kļūdas piespēlēs, kā arī daudzās epizodēs spēlētāji nesapratās savā starpā. FK „Nikars” divas reizes izmantoja šādās FK „RABA” „dāvanas”, kad Andrejs Aleksejevs, raidot divas reizes bumbu FK „RABA” vārtos, panāca 6-1 par labu FK „Nikars”.Spēles priekšpēdējā minūtē FK „RABA” bija spiesti septīto reizi atsākt spēli no laukuma centra. Igors Dacko ar ļoti elegantu sitienu pāri visam laukumam uzstādīja galarezultātu uz tablo, 7-1 par labu FK „Nikars”. Sērijā līdz trijām uzvarām FK „Nikars” vadībā ar rezultātu 1-0.Nākamā, savstarpējā pusfināla sērijas spēle notiks jau šo sestdien, 11.aprīlī, plkst. 14:30, Rīgas OSC.