04.07.2015. 19:56

, LSM.LV - Sports

Liepājas klubs rezultātu atklāja 9.minūtē, kad Pavels Mihadjuks raidīja bumbu vārtos pēc Kristiana Toresa izpildīta soda sitiena. Otrajā puslaikā tika gūti pieci vārti, turklāt pēc nonākšanas zaudētājus ar 0:3 FK "Ventspils" aizsardzība šķita izjukusi, tomēr laukuma saimnieki atguvās un ne tikai panāca neizšķirtu, bet arī bija tuvāk uzvaras vārtu gūšanai.

Jau uzreiz pēc otrā puslaika sākuma Vladimirs Kamešs ar neatvairāmu sitienu vārtu augšējā stūrī panāca 2:0, bet 64.minūtē Kristaps Grebis nodrošināja viesiem šķietami gandrīz drošu trīs vārtu pārsvaru. Taču pāris viesu nesaskaņotas darbības pavērsa spēles gaitu par labu FK "Ventspils".

Ar sitienu no soda laukuma 72.minūtē laukuma saimniekiem otros vārtus guva Ndue Mujeci, kurš septiņas minūtes vēlāk ar 11 metru soda sitienu samazināja rezultāta starpību līdz minimumam. Ventspilnieku centieni atspēlēties vainagojās ar Rita Krjaukļa vārtu guvumu 84. minūtē pēc stūra sitiena.

Pēc 11 spēlēm FK "Liepāja" ir 22 punkti, kas ļauj saglabāt viena punkta pārsvaru pār FK "Ventspils", bet trešie ir "Skonto" futbolisti ar 18 punktiem un spēli rezervē.

Vecumnieku novada dome Vecumnieku novada dome Vecumnieki, Rīgas 29, Vecumnieku p., Vecumnieku n., LV-3933