08.11.2014. 15:49
SMScredit.lv Virslīgas 36. kārtas vienā no piecām spēlēm FK ''Liepāja'' izbraukumā izcīnīja punktu pret Jūrmalas ''Spartaku'' – 0:0, tādējādi liepājnieki šīs sezonas Virslīgas tabulā finišējuši 4. vietā.

Kopumā spēles pirmajā puslaikā mazliet vairāk bumbu kontrolēja liepājnieki. Nevienai no komandām neizdevās izveidot tiešām reālu vārtu gūšanas iespēju, izņemot divus pus momentus – 22. minūtē Dāvis Ikaunieks no gaisa izdarīja sitienu, tomēr tas lidoja pāri vārtiem, tikmēr 40. minūtē Jagubi pilnībā nepiesegts soda laukumā apstrādāja bumbu ar krūtīm un no bīstamas pozīcijas izdarīja sitienu, tomēr tas pēdējā brīdī tika bloķēts.

Otrā puslaika sākumā ''Liepāja'' ļoti aktīvi uzbruka, kamēr ''Spartaks'' iesēdās aizsardzībā. Divas reizes no iespējamiem ļoti bīstamumiem momentiem mājiniekus glāba Ēriks Tuffors, kurš vienu reizi bloķēja sitienu, bet jau citā epizodē ar ļoti veiksmīgu izklupienu apturēja Toressa sprintu soda laukumā. 67. Minūtē viesiem radās lieliska iespēja atklāt spēles rezultātu, kad Dāvis Ikaunieks sarežģītā epizodē apspēlēja divus spēlētājus un izdarīja sitienu, tomēr no vārtu zaudējuma jūrmalniekus glāba Vitālijs Meļņičenko. Otrā puslaika otrajā pusē abas komandas spēlēja ļoti mierīgi, neviena no komandām ļoti bīstamus uzbrukumus neveidoja. Skanot spēles beigu svilpei, rezultāts uz tablo vēstīja 0:0, tādējādi FK ''Liepāja'' savā pirmajā sezonā izcīnīja augsto 4. vietu.