01.09.2015. 09:59

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

(papildināts ar SV "Mattersburg" informāciju) Līgumu ar SV "Mattersburg" Maksimenko parakstīja uz vienu gadu ar iespēju vienošanos pagarināt vēl uz diviem gadiem, vēstīja FK "Liepāja". SV "Mattersburg" Austrijas augstākajā līgā pašlaik ieņem 4.vietu ar 12 punktiem septiņās spēlēs.

Savukārt SV "Mattersburg"sporta direktors Francs Lederers otrdien laola1.at pavēstīja, ka pašlaik informācija par Maksimenko pāreju nav patiesa, bet tas varētu būt aktuāls jautājums ziemā. Taču vēlāk klubs apstiprināja, ka Maksimenko pievienosies SV "Mattersburg".

Jau iepriekš SV "Mattersburg" interesējās par Maksimenko, taču nopietnāk futbolistu izvērtēja pagājušajā nedēļas nogalē spēlē pret FK "Ventspils", ko Liepājā vēroja klātienē. Liepājnieki spēlē uzvarēja ar rezultātu 3:2.

Maksimenko FK "Liepāja" pievienojās augustā un komandā aizvadīja divas spēles, atzīmējoties ar vienu vārtu guvumu. 24 gadus vecais Maksimenko Latvijas izlases kandidātu pulkā gatavojas Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēlēm ceturtdien viesos pret Turciju un svētdien Rīgā pret Čehiju.

SV "Mattersburg" iepriekšējā sezonā uzvarēja Austrijas pirmajā līgā un atgriezās augstākajā līmenī. Augstākais sasniegums nacionālajā čempionātā klubam 3.vieta ir 2003./2004.gada sezonā.

Maksimenko iepriekš karjerā spēlēja Nīderlandes otrās līgas klubā "VVV-Venlo" un Skotijas vienībā "Kilmarnock". Anglijas klubs "Brighton & Hove Albion" 2013. gada janvārī ar Maksimenko noslēdza līgumu uz divarpus gadiem, taču spēlētāju izīrēja. Pirms pārcelšanās uz Rietumeiropu Maksimenko trīs sezonas aizvadīja Latvijā "Skonto" sastāvā.Dzenes L. fizioterapeites prakse Ainažu 6, Rīga, LV-1024
Aglenieks Aigars Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties