20.06.2015. 17:03

, LSM.LV - Sports

Divus vārtus uzvarētājiem guva Dāvis Ikaunieks, kurš šosezon pretinieku vārtsargus pārspējis jau piecas reizes un turnīra rezultatīvākā spēlētāja līderpozīcijas dala ar "Skonto" futbolistu Vladislavu Gutkovski.

Liepājnieki vadībā izvirzījās 19.minūtē, kad precīzs bija Ikaunieks, bet mājinieku pārsvaru 57.minūtē no tuvas distances divkāršoja Roberts Savaļnieks. Spēles beigu daļā Liepājas klubs vienubrīd nevarēja būt drošs par uzvaru, jo 81.minūtē Edgars Vardanjans vienus vārtus viesiem atguva un "Metta/LU" centās panākt neizšķirtu, taču astoņas minūtes vēlāk Ikaunieks ar saviem otrajiem vārtiem spriedzi likvidēja.

FK "Liepāja" pirmo vietu tabulā ieņem ar 10 spēlēs gūtu 21 punktu. Par četriem punktiem atpaliek "Skonto" ar vienu spēli rezervē, savukārt divas spēles mazāk nekā liepājnieki ir aizvadījuši pašreizējie čempioni FK "Ventspils", kuri tabulā ir trešie ar 16 punktiem.

FK "Ventspils" nedēļas nogalē pēdējā spēlē svētdien uzņems BFC "Daugavpils" futbolistus.

Virslīgā septiņas komandas līdz novembrim izspēlēs četrus apļus.

Dienvidrietumu Loku Šaušanas Sporta Klubs, biedrība Celtnieku 40-42, Grobiņa, Grobiņas n., LV-3430