01.11.2014. 15:59

, LSM.LV - Sports

Trešo pozīciju turnīra tabulā sasniedza FK "Jelgava", kas izbraukumā ar 3:1 pieveica Rīgas "Daugavu". "Skonto" par vienu punktu apsteidz jelgavniekus, bet par trim punktiem  - FK "Liepāja" un Daugavpils "Daugavu".

Liepājā divus vārtus Daugavpils klubam guva Visvaldis Ignatāns, kurš jau pirmajā minūtē atklāja rezultātu, bet ceturksni pēc otrā puslaika sākuma atjaunoja "Daugavai" vienu vārtu pārsvaru. Laukuma saimniekiem 37. minūtē izlīdzinājumu 1:1 panāca Kristaps Grebis, savukārt sešas minūtes pēc Ignatāna otrajiem vārtiem vēlreiz rezultātu līdzsvaroja Pāvels Mihadjuks. Uzvaras vārti liepājniekiem 74. minūtē bija Dmitrija Hmiza rēķinā.

Čempionu titulu jau iepriekšējā kārtā garantēja FK "Ventspils" futbolisti, kuru rēķinā sestdien bija uzvara 2:0 mājās pār BFC "Daugavpils". Virslīgas sezona noslēgsies ar pēdējās kārtas spēlēm pēc nedēļas.

Pēdējā kārtā Daugavpils "Daugava" viesos spēlēs pret FK "Ventspils", FK "Liepāja" izbraukumā cīnīsies ar "Spartaku", bet "Skonto" uzņems Rīgas "Daugavu". FK "Jelgava" pretinieki izbraukumā būs "Metta/LU".

Teorētiski vietu sadalījumu var izmainīt situācija, ja "Skonto" ar apelāciju izdosies atgūt četrus punktus, kas klubam atņemti par finanšu pārkāpumiem. Savukārt Daugavpils "Daugava" sezonas izskaņu aizvada bez galvenā trenera Ivana Tabanova un futbolistiem Aleksandra Vlasova un Jevgeņija Kosmačova, kuru darbība futbolā ir apturēta viņu iespējamās dalības spēļu rezultātu ļaunprātīgā ietekmēšanā dēļ.