05.10.2014. 22:00
Pirmo uzvaru Latvijas Florbola čempionāta sieviešu Virslīgā izcīnīja "Ķekavas" florbolistes, kas šodien savā laukumā ar 6:5 pārspēja RSU komandu. Par 3 (2+1) punktiem uzvarētāju labā guva Dina Štāle un Gundega Vancāne.

Ķekavietes lieliski sāka savu pirmo mājas spēli – jau pirmā perioda vidū viņas bija izvirzījušās vadībā ar 3:0, bet pirmajā pārtraukumā devās, kad rezultāts bija 4:1. Arī spēles gaita otrajā trešdaļā nekādas izmaiņas nesolīja – perioda vidū laukuma saimnieces panāca pat četru vārtu pārsvaru, bet līdz otrajam pārtraukumam RSU divus vārtus atguva – 5:3. Toties pēdējā periodā viešņas divas reizes rezultāta starpību samazināja līdz minimumam – 4:5 un 5:6. Gandrīz sešas pamatlaika pēdējās minūtes rezultāts saglabājās ļoti slidens, taču vēl vienus vārtus gūt studentēm neizdevās, FK "Ķekava" varēja svinēt laimīgu uzvaru ar 6:5.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju sastāvā atzina vārtsardzi Zani Veidenbaumu, kura atvairīja 20 no 25 pretinieču metieniem, bet rezultatīvākās viņas komandā bija Dina Štāle un Gundega Vancāne – abām pa 3 (2+1) punktiem. RSU rindās tikpat rezultatīvas bija Aija Kuncīte un Viktorija Gudino, otrajai no viņām tika labākās spēlētājas balva.

Metienu attiecība:28:25 (10:8, 12:11, 6:6)Rezultatīvākās:FK "Ķekava" – Dina Štāle 3 (2+1), Gundega Vancāne 3 (2+1), Ieva Jurkāne 2 (1+1), Paula Brunovska 1 (1+0), Elīna Drēziņa 1 (0+1), Laura Vancāne 1 (0+1), Elīza Elizabete Bērziņa 1 (0+1).RSU – Aija Kuncīte 3 (2+1), Viktorija Gudino 3 (2+1), Ulrika Skakovska 1 (1+0), Diāna Zeipe 1 (0+1), Sabīne Dronka 1 (0+1), Santa Torstere 1 (0+1).

Izmantotie resursi:Latvijas Florbola savienība » LV »...