06.06.2015. 19:15

, LSM.LV - Sports

FK "Liepāja" uzvarēja ar 2:1 un nokļuva pirmajā vietā turnīra tabulā. Izšķirošos vārtus gūstot Dmitrijam Hmizam 90. minūtē ar 11 metru soda sitienu. Kenedijs Eriba 47. minūtē izvirzīja jelgavniekus vadībā, taču četras minūtes pirms spēles pamatlaika beigām izlīdzinājumu panāca Kristaps Grebis.

Jau ziņots, ka dienas pirmajā spēlē FK "Ventspils" ar 2:0 uzvarēja Jūrmalas "Spartaku". Abi vārti tika gūti pirmajā FK puslaikā, kad izcēlās Ģirts Karlsons un Daniils Turkovs.

FK "Liepāja" ir 18 punkti deviņās spēlēs. "Skonto" ir 17 punkti deviņās spēles, FK "Ventspils" – 16 punkti astoņās spēlēs. FK "Jelgava" ir ceturtā ar 10 punktiem deviņās spēlēs.

Piektdien Rīgas "Skonto" ar 4:0 sagrāva FS "Metta"/LU komandu.

Latvijas futbola virslīgas spēles:

*FK "Ventspils" – Jūrmalas "Spartaks" 2:0 (2:0)

Vārtus guva: Ģirts Karlsons (26.), Daniils Turkovs (37.)

*FK "Liepāja" – FK "Jelgava" 2:1 (0:1)

Vārtus guva: Kristaps Grebis (86.), Dmitrijs Hmizs (90. no 11 m) – Kenedijs Eriba (47.)

Jūras zirgi, Saulkrastu jātnieku skola Zvejniekciems, Upes 6, Saulkrastu p., Saulkrastu n., LV-2161