24.08.2015. 21:08

, LSM.LV - Sports

Mača 37.minūtē FS "Metta"/LU vadībā izvirzīja Kotdivuāras uzbrucējs Elie Moise Akui Ndekre.

Pirmā puslaika beigās FK "Jelgava" guva divus vārtus divu minūšu laikā. Vispirms precīzs bija uzbrucējs Oļegs Malašenoks, bet vadībā jelgavniekus izvirzīja Nigērijas pussargs Kenedijs Eriba.

Divas minūtes pēc puslaika pārtraukuma Edgars Vardanjans panāca neizšķirtu rezultātu, taču piecas minūtes vēlāk Andrejs Kiriļins atguva vadību jelgavniekiem.

79.minūtē tiešo brīvsitienu realizēja Krievijas uzbrucējs Vjačeslavs Suškins, kurš panāca 4:2par labu FK "Jelgava".

Virslīgas čempionātā FK "Jelgava" astoto spēli pēc kārtas nezaudēja. Turnīra tabulā jelgavnieki pakāpušies uz 3.vietu, apsteidzot par vienu punktu Latvijas čempioni FK "Ventspils", kas aizvadījusi par vienu spēli mazāk.

FS "Metta"/LU piedzīvoja 13.zaudētāju 17 spēlēs. Komanda joprojām kopvērtējumā ir pēdējā vietā.

Šosezon virslīgā FK "Jelgava" jūnijā uzvarēja FS "Metta"/LU savā laukumā ar 1:0, bet maijā Rīgā komandas spēlēja neizšķirti 1:1.

Latvijas futbola virslīgas spēle:

*FS "Metta"/LU - FK "Jelgava" 2:4 (1:2)

Vārtu guvēji: Elie Moise Akui Ndekre (37.), Edgars Vardanjans (47.) - Oļegs Malašenoks (43.), Kenedijs Eriba (44.), Andrejs Kiriļins (52.), Vjačeslavs Suškins (79.)