16.02.2014. 21:40
Šovakar pie trešās uzvaras Latvijas Florbola čempionāta sieviešu Virslīgā tika debitantes - "Ādažu" florbolistes, kuras savā laukumā pēcspēles metienos ar 6:5 pārspēja komandu "Ķekavas Bulldogs". Jau 15. panākumu svinēja regulārā turnīra uzvarētāja "Rubene", kas viesos ar 10:2 sakāva RSU florbolistes.

Ādažnieces līdz šim Virslīgā bija izcīnījušas tikai divas uzvaras – abas ar 2:1 un abas pār RSU. Šovakar, savā laukumā uzņemot "Ķekavas Bulldogs" florbolistes, kuras gan Ādažos bija ieradušās bez savas uzbrukuma līderes Ingas Ameteres, FK "Ādaži" pirmā perioda laikā izvirzījās vadībā ar 3:2. Otro trešdaļu veiksmīgāk aizvadīja viešņas, panākot neizšķirtu (4:4). Pēdējā perioda sākumā Ulrika Skakovska vēlreiz vadībā izvirzīja Ādažu komandu (5:4), bet nepilnas piecas minūtes pirms pamatlaika beigām ķekaviete Līga Vancāne vēlreiz atjaunoja neizšķirtu – 5:5. Papildlaikā vārti netika gūti, bet pēc pēcspēles metienu sērijas gavilēt varēja ādažnieces – 6:5.

Uzvarētāju rindās par labāko spēlētāju tika atzīta Viktorija Gudino, kura guva divus vārtus, tiesa, nerealizēja savu "bullīti". Rezultatīvākā ar 3 (1+2) punktiem bija Ulrika Skakovska, bet 2 (1+1) punkti Māras Stapkēvičas kontā. Labākās spēlētājas gods starp ķekevietēm tika Līgai Vancānei, kura ar 4 (1+3) punktiem bija arī rezultatīvākā. Divus vārtus guva Aija Vancāne, bet ar 2 (1+1) punktiem izcēlās Gita Orste.

Kocēnu "Rubene", nu jau būdama regulārā turnīra uzvarētājas godā, šodien viesojās Ulbrokā, kur to uzņēma RSU florbolistes. Kā izrādījās, jauniegūtais tituls nav laupījis kocēnietēm motivāciju gūt vārtus un uzvarēt. Pēc pirmā perioda viešanas atradās vadībā ar 4:0, pēc otrā – ar 7:2, bet visā spēlē uzvarēja ar 10:2. Kocēnu komandai tā bija jau 15. uzvara šajā čempionātā.

Lauvas tiesu punktu uzvarētāju rindās savāca divas no trim māsām Bankavām – Edītei 6 (1+5), bet Zeltītei 5 (4+1). Lienes Adamanes kontā 4 (3+1) punkti, bet labākās spēlētājas tituls tika Undai Muravskai, kura guva vienus vārtus. Par labāko spēlētāju RSU sastāvā atzina Ievu Priedi, kura guva vienus vārtus, viņas komandas biedrenei Aijai Kuncītei divas rezultatīvas piespēles.

Izmantotie resursi:floorball.lv

Lux Logi, PVC logu izgatavošana Lux Logi, PVC logu izgatavošana Ruses 6 k.1, Rīga, LV-1029