26.12.2013. 22:00
Britu smagā svara bokseris Taisons Fjūrijs (21-0, 15KO) komentējis IBO, IBF, WBO un WBA čempiona Vladimira Kļičko (61-3, 51KO) izteikumus, ka Fjūrijam tikusi piedāvāta cīņa, taču viņš vai viņa pārstāvji no tās esot atteikušies, norādot, ka viņš vēl nav gatavs šādai cīņai.

"Esmu gatavs zvērēt pie savas vai jebkura cita dzīvības, ka Vladimira Kļičko vārdi ir pilnīgs mēsls," paziņoja Fjūrijs. "Ja viņš man patiešām būtu piedāvājis cīnīties, es tam piekristu un iznīcinātu viņa žokli. Un viņš to zina. [Nu jau mirušais Kļičko treneris] Emanuels Stjuards viņam teica, ka es viņu nokautēšu."

"Vitālijs Kļičko aizgāja no boksa, lai nebūtu jācīnās pret mani, bet Vladimirs tagad arī cenšas izvairīties. Viņu dēvē par izcilu čempionu, taču viņš negrib cīnīties ar līdzīgu izmēru augstas klases bokseri. Tagad es izaicinu Vladimiru Kļičko – esmu gatavs cīnīties ar viņu jebkad un jebkur," piebilda brits.

Fjūrijs arī izteicās par Deividu Heju, pret kuru cīņa bija ieplānota februārī, taču veselības problēmu dēļ tika atcelta. Fjurijs oponentam veltīja asus vārdus: "Hejs nav pelnījis to, lai par viņu runātu. Tas ir cilvēks bez morāles. Es viņu ienīstu. Ceru, ka viņš nekad neatgriezīsies ringā, jo Hejs ir boksa apkaunojums. Viņš trīsreiz atteicās no cīņām – vispirms pret Manuelu Čaru, pēc tam divreiz ar mani. Manās acīs viņš vairs nav īsts vecis."

Izmantotie resursi:On The Ropes Boxing RadioTrāpītava.com, SIA Aiviekstes 22, Rīga, LV-1019
Šmigarevs Andrejs Šmigarevs AndrejsBrīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties