04.02.2014. 12:15
Britu smagā svara bokseris Taisons Fjūrijs (21-0, 15KO) atkal atgādinājis par sevi, paziņojot, ka ir pats bīstamākais bokseris pasaulē.

Kā zināms, 15.februārī 25 gadus vecais Fjūrijs aizvadīs cīņu ar argentīnieti Gonzalo Omāru Bazili (61-8, 28KO). Šī viņam būs pirmā cīņa pēc desmit mēnešu pauzes.

"Esmu laimīgs, un priecājos, ka man beidzot būs cīņa. Viss ir labi, gatavošanās norit lieliski. Ceru, ka 2014.gads man būs jauns starts pēc tā, kas notika iepriekšējā gada. Ar nepacietību gaidu brīdi, kad varēšu iziet ringā un boksēties. Tad jau redzēsim, kas notiks tālāk," sacīja Fjūrijs. "Esmu pats bīstamākais bokseris pasaulē. Lai mani uzvarētu, mani ir jānokautē, bet, lai mani nokautētu, ir jāstāv manā priekšā. Bet tas jau ir bīstami pašam pretiniekam..."Ja Fjūrijs 15.februārī uzvarēs Bazili, bet cits brits Dereks Čisora tai pašā vakarā tiks galā ar Kevinu Džonsonu, tad vasarā notiks Fjūrija un Čisoras revanša cīņa (pirmajā uzvarēja Fjūrijs) par WBO obligātā titula pretendenta statusu.

"Nedomāju, ka Čisora varētu atteikties no cīņas. Mēs jau 2011.gadā aizvadījām 12 raundu cīņu. Esmu priecīgs, ka viņš atkal ir gatavs cīnīties ar mani. Tā būs liela cīņa. Zinu, ka Čisora 100% būs ringā cīņas dienā. Viņš pēkšņi neaizmuks. Viņš ir cīnītājs un gatavs iziet ringā pret ikvienu, tāpat kā es. Priecājos, ka beigu beigās viens no mums cīnīsies par pasaules čempiona titulu. Čisoram jau reiz bija šāda iespēja, tagad būtu labi, ja tāda iespēja rastos arī man. Ar lielu nepacietību to gaidu," piebilda britu smagsvars.Prospero, SIA Hanzas 16, Rīga, LV-1045
Solomins Aleksandrs Akadēmiskā airēšana, Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties