31.12.2013. 02:20
19 gadus vecais Hjūijs Fjūrijs (12-0, 7KO) apņēmies kļūt par jaunāko pasaules čempionu boksā smagajā svarā, tādejādi labojot Maika Taisona 1986.gadā sasniegto rekordu.

1986.gadā, nokautējot Trevoru Bebriku, Maiks Taisons kļuva par jaunāko pasaules čempionu smagsvaros – viņš to paveica 20 gadu, četru mēnešu un 23 dienu vecumā. Hjūijam Fjūrijam, kurš ir Taisona Fjūrija (21-0, 15KO) brālēns, tam atlicis 14 mēnešu.

"Man vēl ir milzum daudz laika. Vēl esmu pavisam jauns un uzlaboju savu sniegumu ar katru cīņu. Un es to paveikšu – labošu Maika Taisona rekordu un kļūšu par jaunāko pasaules čempionu smagsvaros," paziņoja 2012.gada pasaules amatieru čempions Hjūijs Fjūrijs, kuram ambīciju, tāpat kā brālēnam, nudien netrūkst.

Cita lieta, ka portāla BoxRec Boxing Records rangā Hjūijs Fjūrijs pagaidām ieņem tikai 143.vietu. Lai arī visas savas uzvaras brits izcīnījis itin pārliecinoši, nopietnu (augsta līmeņa) pretinieku viņam nav bijis. Tiesa, jāuzsver, ka visas 12 cīņas Fjūrijs aizvadījis šajā gadā, turklāt nepilnu astoņu mēnešu laikā. Jaunā censoņa tēvs Pīters Fjūrijs, kurš trenē arī Taisonu Fjūriju, norādījis, ka cita tāda boksera kā Hjūija, smagsvaros nav, un viņš to nesaka tāpēc, ka ir boksera tēvs, bet gan "to prasmju, kas Hjūijam piemīt, dēļ".

Izmantotie resursi:Boxing News & Results updated 24/7 - FightnewsMāra Kreicberga Foto Studija, individuālais darbs Raiņa 6, Madona, Madonas n., LV-4801
Alksne Inta Aerobika, Peldēšana
FTA
Reģistrēties