10.06.2014. 13:37
Divi Bērnu Futbola centra "Daugavpils" gados jaunie futbolisti Vladislavs Fjodorovs un Antonijs Černomordijs devušies atrādīties Polijas Ekstraklases komandai Poznaņas "Lech", kurā savulaik veiksmīgi spēlēja cits daugavpilietis Artjoms Rudņevs.

Gan centra aizsargam Antonijam Černomordijam, gan pussargam Vladislavam Fjodorovam šobrīd ir tikai 17 gadu, bet viņi abi kļuvuši par stabilu vērtību Virslīgas komandā BFC "Daugavpils". Černomordijs devies laukumā visās līdzšinējās komandas spēlēs sākumsastāvā, bet Fjodorovs pārsvarā spēlē iesaistījies no rezervistu soliņa.

Fjodorovs ir rezultatīvākais BFC "Daugavpils" spēlētājs ar četriem vārtu guvumiem, savukārt Černomordijs ir izcēlies vienu reizi, gūstot vārtus pēc stūra sitiena spēlē ar Rīgas "Skonto". Abu sniegums šosezon ir bijis patīkams pārsteigums un nu abi devušies atstāt iespaidu uz Poznaņas "Lech" treneru korpusu.

Vakar futbolisti aizvadīja pirmo kopējo treniņu, bet kopā ar "Lech" spēlētājiem paredzēts uzkavēties līdz pat 14. jūnijam. Šajā laika abi izlaidīs divas Virslīgas spēles un "Daugavpils" komandai varēs palīdzēt 18. jūnijā gaidāmajā Daugavpils derbijā.

Starp citu, Polijas presē parādījušās baumas, ka Poznaņas "Lech" savās rindās vēlētos redzēt latviešu uzbrucēju Eduardu Višņakovu, kura transfēra summa varētu sastādīt apmēram 400 tūkstošus eiro.FP Investment, SIA E.Melngaiļa 1a, Rīga, LV-1010
Čigurs Antons Čigurs Antons Džudo, Sambo
FTA
Reģistrēties