10.06.2014. 01:02
Par Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Ņujorkas "Knicks" galveno treneri kļuvis Dereks Fišers, kurš vēl šajā sezonā pārstāvēja Oklahomsitijas "Thunder" komandu, tādējādi pieliekot punktu spēlētāja karjerai.

2013. - 2014. gada sezona "Knicks" komandai bija izgāšanās, jo, izcīnot tikai 37 uzvaras 82 spēlēs, tika ieņemta devītā vieta Austrumu konferencē. Neilgi pēc regulārās sezonas beigām Fils Džeksons, kurš par Ņujorkas vienības prezidentu kļuva martā, atlaida līdzšinējo galveno treneri Maiku Vudosnu.

Kā galvenais kandidāts uz "Knicks" galvenā trenera amatu īsi pēc Vudsona atlaišanas bija Stīvs Kers. Abas puses esot bijušas tuvu tam, lai vienotos par sadarbību, taču piedāvājumu Keram izteica arī Goldensteitas "Warriors". Kers piekrita kareivju piedāvājumam, tādējādi Filam Džeksonam nācās turpināt meklēt galveno treneri.

Jūnija sākumā parādījās informācija, ka Dereks Fišers kļuvis par galveno kandidātu uz "Knicks" galvenā trenera amatu. Vairākas reizes Fišers un Džeksons sazinājās, lai apspriestu iespējamo sadarbību. Par Fišeru interesi izrādīja arī Losandželosas "Lakers", taču trenēšanas pieredzes trūkums bija galvenais iemesls, kāpēc "Lakers" neizrādīja pastiprinātu interesi.

Pirmdien Fišers un Džeksons atkal tikās un panāca vienošanos. Paredzams, ka Fišers būs "Knicks" galvenais treneris nākamās piecas sezonas un nopelnīs 25 miljonus ASV dolāru. Kā Fišera potenciālie palīgi tiek minēti Kurts Rembiss, Riks Fokss, Lūks Voltons un Bils Kartvraits.

1996. gada NBA draftā Fišeru izvēlējās "Lakers". 18 sezonu laikā Fišers ir spēlējis piecās komandās un, pārstāvot "Lakers", izcīnījis piecus čempiontitulus. Savas spēlētāja karjeras pēdējo sezonu Fišers pavadīja "Thunder" komandā, kuras rindās vidēji guva 5,2 punktus, izcīnīja 1,5 atlēkušās bumbas un atdeva 1,4 rezultatīvas piespēles.

Izmantotie resursi:ESPN: The Worldwide Leader In SportsBalance Gym, sporta klubs Prūšu 46, Rīga, LV-1057
Rērihs Jānis Rērihs JānisGrieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties