22.11.2015. 19:16
Itālijas A Sērijas 13. kārtas turpinājumā līdzšinējā turnīra līdervienība ''Fiorentina'' grūtā spēlē izrāva neizšķirtu pret ''Empoli'', tādējādi zaudējot pirmās vietas statusu turnīra tabulā, savukārt Milānas ''Inter'' izcīnīja vieglu uzvaru pār turnīra pastarīti ''Frosinone'' un pārņēma ''Fiorentina'' pozīcijas.

Dienas pirmajā mačā bez pārsteigumiem iztika viena no turnīra favorītēm ''Napoli'', kas viesos bez īpašām grūtībām pieveica izkrišanas zonā esošo ''Hellas Verona''. Neapoles komanda visa mača laikā veica 22 sitienus pa pretinieku vārtiem, kamēr ''Hellas Verona'' to uzspēja vien trīs reizes. Tāpat arī viesi pa visu spēli izdarīja teju par 500 piespēlēm vairāk nekā pretinieki. Lai arī ''Napoli'' pārsvars visu spēli bija nospiedošs, tomēr pirmos vārtus Neapolieši spēja gūt tikai 67. minūtē, kad pēc Mareka Hamšika piespēles pie pašas soda laukuma līnijas atradās Lorenzo Insigne, kurš bija nekļūdīgs un atklāja rezultātu. Turpinājumā ''Napoli'' ofensīva nenorimās un jau pēc sešām minūtām pēc Insignes piespēles rezultātu dubultoja Argentīnas valstsvienības uzbrucējs Gonzalo Igvains, kurš līdz ar šo vārtu guvumu kļuva par A Sērijas labāko snaiperi (10 vārti).

Turnīra līdere ''Fiorentina'' savās mājās demonstrēja vāju sniegumu un ar grūtībām spēja izraut neizšķirtu pret turnīra tabulas otrā desmita komandu ''Empoli''. Spēle iesākās ar nelielu ''Fiorentina'' ofensīvu, taču jau 17. minūtē rezultātu atklāja ''Empoli'' spēlētājs Marko Livaja. Pēc deviņām minūtēm Marsels Buhels vēlreiz sarūgtināja nepamodušos ''Fiorentina'' un rezultāts turnīra līdzšinējiem līderiem kļuva jau pavisam nepatīkams. Pirmajā puslaikā mājinieki centās labot situāciju, taču viņu centieni nenesa augļus. Sākoties otrajam puslaikam, ''Fiorentina'' nekas cits neatlika kā rauties uz priekšu, gūt vārtus un nepieļaut apkaunojumu. Par ''Fiorentina'' glābēju kļuva Nikolā Kaliničs, kurš piecu minūšu laikā guva divus vārtus. Pirmos 56 minūtē pēc Markosa Alonso centrējuma, ar galvu skaisti raidot bumbu vārtu tīklā un otros pēc dažām minūtēm, gūstot vārtus no tuvas distances. Turpinājumā ne vieniem ne otriem neizdevās izraut uzvaru un mačs noslēdzās ar 2:2.

Milānas ''Inter'' un ''Frosinone'' duelī netika piedzīvoti brīnumi un viena no Itālijās titulētākajām komandām ''Inter'' mājās ae 4:0 sagrāva A Sērijas debitanti. Spēles gaitā milānieši pārliecinoši kontrolēja spēles gaitu un nedeva brīvu telpu viesiem. Lai arī ''Frosinone'' nebaidījās uzbrukt un gluži necentās iesēsties aizsardzībā, tomēr Milānas futbolisti bija meistarīgāki un bez lielām grūtībām guva četrus vārtus. Pirmajā puslaikā Džonatans Biabianī atklāja mača rezultātu, savukārt otrajā spēles pusē ''Inter'' labākais vārtu guvējs Mauro Ikardi rezultātu dubultoja. Spēles izskaņā 87. minūtē jau trīs vārtu pārsvaru panāca Heisons Murilo, taču ''Inter'' ar to nebija gana un Marselo Brozovičs vēl kompensācija laika 92. minūtē ceturto reizi lika kapitulēt ''Frosinone'' vārtsargam Nikolā Leali, pieliekot treknu punktu spēlei un nodrošinot Milānas komandai pirmo vietu turnīra kopvērtējumā.

Romas ''Lazio'' jau ceturto maču pēc kārtas nespēja iepriecināt savus līdzjutējus. Iepriekšējās trīs A Sērijas spēlēs Romas komanda zaudēja, bet šodien spēja izcīnīt tikai vienu punktu. Šoreiz pārāk ciets rieksts romiešiem izrādījās ''Palermo'' vienība, kas gandrīz visu maču atradās vadībā. Rezultātu izlīdzināt mājiniekiem izdevās tikai 70 minūtē ar vienpadsmit metru soda sitiena palīdzību, kad to realizēja Antonio Kandreva.

Citās spēlēs ''Chievo'' ar 2:1 pārspēja A Sērijā pēdējā vietā esošo ''Carpi'', savukārt ''Genoa'' ar tādu pašu rezultātu pieveica ''Sassuolo''. Divos citos mačos tika fiksēts rezultāts 1:0. Ar minimiālu vārtu starpību pārāki izrādījās ''Udinese'' un ''Torino'', kas attiecīgi pārspēja ''Sampdoria'' un ''Atalanta''.

Datums Komandas Rez./Laiks Vārtu guvēji
21.11 Juventus-Milan 1:0 Divala 65'
Bologna-Roma 2:2 (1:0) Masina 14' Destro 87' (11m) - Pjaničs 52' (pen) Džeko 72' (pen)
22.11 Hellas Verona-SSC Napoli 0:2 (0:0) Insigne 67' Igvains 74'
Atalanta-Torino 0:1 (0:0) Bovo 52'
Carpi-Chievo 1:2 (0:2) Gamberini 61' (s.v.) - Inglese 8' Megiorini 14'
Fiorentina-Empoli 2:2 (0:2) Kaliničs 56' 61' - Livaja 18' Buhels 27'
Genoa-Sassuolo 2:1 (0:0) Rinkons 51' Pavoleti 90' - Akerbi 90'
Lazio-Palermo 1:1 (0:1) Kandreva 70' (pen) - Goldaniga 22'
Udinese-Sampdoria 1:0 (1:0) Badu 35'
Inter-Frosinone 4:0 (1:0) BIabianī 29' Ikardi 53' Murilo 87' Brozovičs 90'