21.05.2015. 15:03
Populārā šosejas riteņbraukšanas seriāla “Filter Velokauss” otrais posms norisināsies 28. maijā Ropažos, dalībniekiem veicot 16 km distanci pāru braucienā. Pēc pirmā posma absolūtā vērtējuma līdera pozīcijās atrodas Rihards Bartuševics.

Sakarā ar remonta darbiem sākotnēji plānotajā trases maršrutā Garkalnes novadā, ir veiktas izmaiņas “Filter Velokauss 2015” sacensību nolikumā. Otrais un ceturtais posms – 16 km pāru braucienā – norisināsies Ropažu novadā. Pāru braucienu sacensībās braucēji startē pāros ik pēc 30 sekundēm. Galvenā priekšrocība šāda veida braucienā ir, ka komandas dalībniekiem ir atļauts draftēt vienam otru un sadarboties, lai samazinātu distancē pavadīto laiku. Pāra dalībniekiem nav jābūt no viena riteņbraukšanas kluba, komandas vai vecuma grupas. Partnera izvēlei nav nekādu ierobežojumu. Ja nav partnera, ir atļauts startēt arī individuāli.

Trases maršruts ir izveidots pa kvalitatīviem Ropažu novada ceļiem. Sacensību centrs (starta/finiša zona) ir izvietota Ropažu centrā uz Rīgas ielas. Pārējo distances daļu sastāda vienmērīga relijefa distance ar vairākiem kreisās puses pagriezieniem. Dalībniekiem veicot 2 apļus, katru 7.7 km garumā, seko pagrieziens pa labi, virzienā uz finišu.

Pēc aizvadīta “Filter Velokauss 2015” pirmā posma, absolūtā kopvērtējuma vadībā ar 400 punktiem atrodas Rihards Bartuševics (Sportlife Cycling Team). Otrajā pozīcijā Aleksandrs Rubļevskis – 359 punkti, un ar 338 punktiem vadošo trijnieku noslēdz Valters Čakšs (abi Rietumu-Delfin).

Sievietēm kopvērtējuma vadībā Endija Rutule (AMG). Komandu vērtējumā pēc pirmā posma līderu pozīcijās “Rietumu-Delfin” komandas braucēji. Katrā posmā vienam no dalībniekam tiks pasniegta pārsteiguma balva no sacensību atbalstītāja "Sports Akileine" - palīdz sagatavot ķermeni fiziskām aktivitātēm, samazina sporta traumatismu, kā arī palīdz atjaunoties pēc fiziskām slodzēm.

Sacensību oficiālajā mājaslapā “Aerobike.lv” joprojām ir atvērta dalībnieku reģistrācija. Veicot reģistrēšanos līdz 25. maijam, plkst. 24.00 dalības maksa - 10 eiro.

Rezultāti un bilžu galerija pieejama sacensību oficiālajā mājaslapā “Aerobike.lv”.

Informāciju sagatavoja:Gusts Eisaks2010, SIA 2010, SIA Cēsu 31 k.1, Rīga, LV-1012
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties