14.04.2014. 13:43
Pokera profesionālis Fils Helmuts savā pokera spēlētāja karjerā kopumā ieguvis 13 WSOP uzvarētāju aproces. Fils Helmuts iegūtās aproces dāvina saviem tuviniekiem un draugiem. Pirms pāris dienām kļuvis zināms, ka savu jaunāko trīspadsmito aproci Fils ir uzvdāvinājis savam draugam Čamatam Paliapitijam, kurš ir viens no Facebook līdzdibinātājiem, kā arī viņam pieder Golden State Warrior basketbola klubs.

Par savu dāvanu draugam Fils paziņoja caur savu Twitter kontu, kurā raksta: “Attā, attā WSOP aproce #13. Esmu to uzdāvinājis savam labākajam draugam Čamatam.”

Kas attiecas uz pārējām Fila WSOP aprocēm, tad sev viņš ir atstājis 1. un 12. aproci, savukārt 2. aproci uzdāvinājis sievai, 3. un 4. aproci dāvājis mātei un tēvam, savukārt 5. aproci – māsai Annai, 6. aproci savam brālenam Džonam, savukārt 7. un 8. aproce tikušas viņa bērniem Filipam un Nikam, un visbeidzot 9., 10. un 11. aproce tikusi pārējiem Fila brāļiem un māsām.get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties