03.07.2014. 11:21

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Brazīlieši pieņēma Pasaules kausa izcīņu kā savu turnīru, un tajā nav problēmu, uzsvēra Blaters. Viņš paskaidroja, ka turnīram ir augsti televīzijas reitingi, spēles notiek izcilos stadionos un nav fiksēts neviens dopinga gadījums.

Pirms Pasaules kausa finālturnīra sākuma FIFA bažījās par iespējamiem sabiedrības protestiem, kas aizēnoja Konfederācijas kausa izcīņu, kur vairākas valstsvienības startēja pārbaudes turnīra noskaņās. Tolaik Brazīlijas pilsētu ielās pulcējās simtiem tūkstošu cilvēku, protestējot pret 11 miljardu dolāru iztērēšanu futbolam. 

Protesti turpinās arī Pasaules kausa finālturnīra laikā, taču tie vairs nav tik masveidīgi, parasti pulcējot vairākus simtus cilvēku. Daudzi brazīlieši uzskata, ka Pasaules kausa sarīkošanai atvēlēto naudu būtu bijis lietderīgāk iztērēt slimnīcām, skolām un sabiedriskajam transportam. 

Pasaules kausa izcīņu turpina astoņu valstu izlases, kas piektdien un sestdien aizvadīs ceturtdaļfinālus. Eiropas futbola lielvalstu duelī piektdien tiksies Vācija un Francija, bet mājinieki brazīlieši spēlēs pret Kolumbijas izlasi. Ceturtdaļfinālu noslēgumā sestdien spēkiem mērosies Argentīna un Beļģija, bet pēdējo pusfinālistu noteiks Nīderlandes un Kostarikas valstsvienību cīņā.Bulduru Sporta klubs Vienības prospekts 6, Jūrmala, LV-2010
Kapitaņņikovs Semjons Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties