02.07.2014. 13:07
Starptautiskās Futbola federāciju asociācijas (FIFA) ģenerālsekretārs Žeroms Valke atzīt, ka šis ir labākais Pasaules kausa finālturnīrs. Savukārt organizatoriskajā ziņā Brazīlijā ir dažas problēmas.

FIFA ģenerālsekretārs: "Domāju, ka futbola ziņā šis ir labākais Pasaules kauss. Tik daudz vārtu nav iesisti kopš 1982. gada turnīra." Organizatoriskajā ziņā gan viss nav tik labi. Bija nelielas problēmas ar futbola laukumiem, dažas nepabeigtas lietas, taču galu galā ir labāk, nekā tika cerēts.

Čīles fani nesen šturmēja mediju centru un centās tikt stadionā bez biļetēm, gadījās arī sadursmes starp Argentīnas un Brazīlijas faniem. "Esmu norūpējies par daudzu fanu intoksikācijas līmeni. Kad ļaudis tik daudz lieto alkoholu, tas palielina vardarbības līmeni. Mēs vienmēr ļoti rūpējamies par drošību. Ja būs nepieciešams, tad stingrāk jākontrolē alkohola tirdzniecību stadionos un to apkaimē," norāda funkcionārs. Brazīlija sākotnēji bija noteikusi aizliegumu tirgot alu PK mačos, lai samazinātu nekārtību iespējamību, tomēr FIFA sponsoru pieprasījuma rezultātā šāds aizliegums tika atcelts.

Valke nekomentē Kamerūnas futbola federācijas paziņojumu par izmeklēšanas uzsākšanu saistībā ar afrikāņu aizdomīgo 0:4 zaudējumu pret Horvātiju. Tā vietā viņš norāda, ka ir satraukums par nelikumīgām futbola likmēm visos līmeņos. "Tādas lietas notiek, un mēs tās nevaram izslēgt par 100 procentiem. Varam kontrolēt legālās likmes, taču ir ļoti sarežģīti cīnīties ar aizkulisēs notiekošo," atzīst ģenerālsekretārs.

Izmantotie resursi:"Globo SporTV", www.reuters.comwww.afp.comCAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga
Lapa Dmitrijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties