02.06.2015. 12:02
Starptautiskā Futbola federāciju asociācija (FIFA) pirmdien uz laiku diskvalificējusi trīs amatpersonas, ieskaitot Ziemeļamerikas, Centrālamerikas un Karību zonas futbola asociācijas (CONCACAF) ģenerālsekretāru Enriki Sansu.

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Diskvalifikācija piespriesta uz FIFA Ētikas komitejas veiktas izmeklēšanas pamata, kā arī saistībā ar apsūdzībām korupcijā, kuras izvirzījušas ASV amatpersonas.

Tāpat Sanss ir futbola menedžmenta kompānijas Traffic Sports USA viceprezidents, bet tās prezidents Ārons Deividsons ir starp pieciem ar biznesu saistītajiem cilvēkiem, pret kuriem ASV prokuratūra pagājušajā nedēļā izvirzīja apsūdzības FIFA korupcijas lietas ietvaros.

Tāpat no darba FIFA atstādināja arī Kongo Futbola asociācijas pārstāvjus Žanu Giju Bleisu Majolasu un Badži Mombo Vanteti.

Tikmēr, protestējot pret Zepa Blatera pārvēlēšanu FIFA prezidenta amatā un organizāciju skārušajiem skandāliem, darbu FIFA komitejā, kas cīnās pret rasismu un diskrimināciju, nolēmusi pamest angliete Hetere Rabatsa. Zīmīgi, ka šo komisiju vada Džefrijs Vebs, kurš pagājušajā nedēļā korupcijas skandāla ietvaros tika arestēts Šveicē.

Kā zināms, pagājušās nedēļas ceturtdien un piektdien skandalozi risinājās 65.FIFA kongress. Kaut dienu pirms tā sākuma korupcijas lietas ietvaros tika arestētas septiņas augsta līmeņa amatpersonas, noslēgumā Zeps Blaters jau piekto reizi tika pārvēlēts organizācijas prezidenta amatā, par viņu balsojot arī Latvijai.Kurbads halle Kurbads halle Lidlauka 37, Rīga, LV-1063
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana
FTA
Reģistrēties