22.07.2016. 19:47
Fidži olimpiskā komiteja paziņoja, ka karognesējs Rio olimpiādē būs Fidži izlases kapteinis Osea Kolinisau.

Fidži regbija izlase ir viena no spēcīgākajām komandām regbijā 7, jo ir pēdējo divu sezonu Pasaules septītnieka sērijas uzvarētāji, bet pēdējās piecās sezonās viņi nav bijuši zemāk par trešo vietu, kā arī vēsturiski ir otrā visu laiku veiksmīgākā komanda Pasaules sērijā.

Līdz ar to ir visai loģiski, ka mājās uz viņiem like ļoti lielas cerības, ka tieši regbija izlase būs tie, kas šai mazajai salu valstij izcīnīs pirmās olimpiskās medaļas, jo līdz šim, lai arī Fidži sportisti ir startējuši 13 vasaras olimpiādēs un trīs ziemas olimpiādēs, nevienu medaļu viņiem neizdevās izcīnīt.

Tieši tāpēc uzticēt olimpiādes atklāšanas ceremonijas karognesēja pienākumus pildīt valsts regbija izlases kapteinim Osea Kolinisau bija saprotama izvēle.

“Šādas iespējas rodas tikai reizi dzīvē, es saprotu, ka otrreiz olimpiādē es nespēlēšu, tāpēc tas ir liels gods priekš manis,” sacīja pats Kolinisau.

Atgādināsim, ka regbijs olimpisko spēļu programmā ir iekļauts pirmo reizi pēc vairāk kā 90 gadu pārtraukuma, bet pirmo reizi olimpiādē tiks spēlēts regbijs 7, kas ir daudz dinamiskāks un vieglāk izspēlējams regbija spēles paveids.

Interesanti, ka nevienai citai valstij par karognesēju nav izvēlēts regbija pārstāvis.

Izmantotie resursi:Planetrugby.com | : Planetrugby.comTrāpītava.com, SIA Aiviekstes 22, Rīga, LV-1019
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties