15.09.2017. 08:00

Pirmajā no ceturtdaļfināla spēlēm Marokas izlase ļoti līdzīgā spēlē tikai pēdējā ceturtdaļā nodrošināja uzvaru pār Ēģipti ar rezultātu 66:62. Marokānis Mohameds Čuā guva 12 punktus, kā arī savāca 15 atlēkušās bumbas.

Pusfinālā marokāņi spēkosies ar mājinieci Tunisiju, kas vairāk nekā 15 000 līdzjutēju klātbūtnē fantastiskā atmosfērā ar rezultātu 81:60 uzvarēja Kongo Demokrātiskās Republikas izlasi. Pirmajā puslaikā Kongo DR labā vairākus iespaidīgus dankus veica Hērvs Kabasele, tomēr mača otro pusi Tunisija uzvarēja ar 19 punktu pārsvaru, triumfējot arī visā spēlē - 81:60.

Atlikušās divas pusfināla vietas sadalīja Nigērija ar Kamerūnu un Senegāla ar Angolu. Pirmajā no šīm spēlēm par izšķirošo faktoru kļuva pēdējās desmit minūtes, kurās nigērieši bija pārāki ar 31:21, visā spēlē svinot rezultatīvu uzvaru ar rezultātu 106:91. 28 punktus uzvarētāju labā guva Ike Diogu, kamēr Kamerūnas izlasē 32 punkti un desmit atlēkušās bumbas Benuā Mbalam.

Pēdējā ceturtdaļfināla mačā pēc pirmā puslaika vadībā bija Angolas izlase (37:34), tomēr visā spēlē meistarīgāki izrādījās Senegālas basketbolisti, izcīnot uzvaru ar 66:57.

Izmantotie resursi:FIBA Afrobasket 2017 - FIBA.basketball