28.01.2014. 18:46

Pilna vērsija:

, apollo.lv, Sports

Jau vēstīts, ka 45 gadus vecais Šūmahers gada nogalē, slēpojot Francijas kūrortā Meribelā, piedzīvoja kritienu, gūstot nopietnu smadzeņu traumu. Pēc tā viņš vēl joprojām atrodas mākslīgi uzturētā komā. 

«Par notikušo biju šokā, kā jau ikviens mūsu komandā,» pirms Spānijas trasē Heresā paredzētajiem pirmajiem pirmssezonas treniņbraucieniem izteicās Fetels. «Es viņu pazīstu jau ilgu laiku un lūkojos uz Šūmaheru visu savu dzīvi. Arvien vairāk viņu iepazinu, kad viņš atgriezās F-1, viens ar otru komunicējām krietni biežāk.»

«Vēl joprojām nezinām, kāds Šūmahers būs, kad pamodīsies, kas ir liels trieciens viņa ģimenei un draugiem. Es vēl joprojām esmu šokā, taču ceru, ka notiks brīnums un viņš būs tāds pats cilvēks, kāds bija iepriekš,» pauda Fetels.

Pasaules čempions pavēstīja, ka nav apciemojis Šūmaheru Grenobles slimnīcā, taču ir pārliecināts, ka mediju spiediens noteikti nav palīdzējis situācijas labvēlīgai attīstībai.

Kā zināms, Šūmahera sieva Korīna janvāra sākumā lūdza mediju pārstāvjus turēties pa gabalu no Grenobles slimnīcas, kur bijušais sportists cīnās par savu dzīvību, kā arī likt mieru viņa ģimenei. 

Jau vēstīts, ka uz F-1 komandas «Mercedes» automašīnām tiks izvietoti uzmundrinājuma uzraksti «Turpini cīnīties, Mihael» («KeepFightingMichael»), kas tiek izmantoti kā mirkļbirka tviterī, faniem sūtot atbalsta ziņas sportistam.

Šūmahers «Mercedes» komandu pārstāvēja no 2010. līdz 2012. gadam, kad negaidīti atgriezās F-1, tomēr ar augstiem rezultātiem vairs nespēja izcelties. Trāpītava.com, SIA Aiviekstes 22, Rīga, LV-1019
Kušnira Natālija Kušnira NatālijaFitness, Aerobika, Body-Bike
FTA
Reģistrēties