10.07.2014. 20:16
Lai gan dažās sacīkstēs F1 čempions Sebastjans Fetels šosezon izceļas ar ne tik sliktiem rezultātiem, pēc aizvadītā posma Lielbritānijā viņš atzīst, ka patiesībā kopš pirmā posma Austrālijā "Red Bull" komandai nav izdevies samazināt ātruma deficītu līdz "Mercedes".

Lielbritānijas "Grand Prix" Fetels ieguva cerīgu otro starta vietu, tomēr sacīkstē neatmaksājās viņa divu pitstopu stratēģija un vācietis finišēja tikai piektais. Kopvērtējumā, kad sezona ir tieši vidū, Fetels no līdera Niko Rosberga atpaliek jau 95 punktus, bet "Red Bull" konstruktoru kausā ir 158 punktus aiz "Mercedes".

"Šobrīd attālums līdz viņiem ir ļoti liels un patiesībā kopš pirmā posma mēs to neesam samazinājuši," atzīst Fetels. "Esam izmēģinājuši daudz ko, lai to mainītu, taču viņi dara tāpat. Gaidu, kad tiks sperti kādi lielāki soļi, lai atstatums kļūtu mazāks. Domāju, ka sezonas beigās mēs zināsim labāk, ko varam paveikt pa ziemu."

Fetels nespēj prognozēt, kā "Mercedes" ātrumu ietekmēs savienotās piekares sitēmas (FRIC) aizliegums, kas stāsies spēkā uz gaidāmo F1 posmu Vācijā.

"Mēs zinām, kādas detaļas izmantojam mēs, bet mēs nezinām, kādas lieto viņi," saka Fetels. "Tomēr tas, ko paziņoja FIA, ir pilnīgi skaidrs un dažu komandu ātrumu tas ietekmēs, vairāk vai mazāk."

Tikmēr cits F1 pilots, "Marussia" komandas braucējs Makss Čiltons, uzskata, ka "Mercedes" vienībai tas būs sāpīgs trieciens.

"Es dzirdēju, ka "Mercedes" FRIC sistēma ir ļoti sarežģīta, līdz ar to šo komandu tas varētu ietekmēt visvairāk," prognozē brits.

Izmantotie resursi:Sky Sports - Sports News, Transfers, Scores |...



A & B, SIA A & B, SIA Āne, Celtnieku 32, Cenu p., Ozolnieku n., LV-3043
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA
FTA
Reģistrēties