10.05.2014. 17:48
Sebastjanam Fetelam nedēļas nogale Spānijā iesākusies, šķiet, sliktākajā iespējamajā veidā. Piektdienas treniņbraucienos sportists veica tikai četrus apļus, pirms pārstāja darboties viņa "Red Bull" auto, bet F1 kvalifikācijas trešajā kārtā salūza ātrumkārba.

"Šodien esmu ļoti neapmierināts," saka Fetels. "Pagaidām šajā nedēļas nogalē neesmu paspējis veikt vajadzīgo apļu skaitu. Trešajā kvalifikācijas daļā manu braucienu pārtrauca ātrumkārbas problēmas. Kad izbraucu no garāžas, pazuda otrais pārnesums. Sapratu, ka ir problēma, taču trešais ātrums joprojām darbojās. Nelaimīgā kārtā pēc pirmā līkuma pazuda visi pārnesumi."

Fetels bija ticis līdz trešajai kvalifikācijas daļai, kad ātrumkārbas problēmu dēļ bija spiests apstāties drīz pēc izbraukšanas no boksiem. Tomēr viņš ir garantējis desmito starta vietu, ja vien ātrumkārbu nenāksies nomainīt. Pretējā gadījumā Fetels saņems piecu starta vietu sodu un startēs no 15. pozīcijas.

"Es neko daudz tur nevaru darīt," atzīst Fetels. "Protams, tas ir sarūgtinoši, un tagad jau sāk kļūt nedaudz garlaicīgi. Mums ir tik daudz dažāda veida problēmu... Tomēr spējām tikt līdz trešajai kārtai, tādēļ startēsim desmitie, vismaz es tā ceru. Vēl daudz kas var notikt, jo tikai ceru, ka ātrumkārbu varēs atjaunot."

Fetels atzīst, ka piektdien piedzīvoto problēmu sekas šodien varēja izjust visai skaidri. Tomēr Fetels atzīst, ka par uzvaru vienalga nebūtu spējis sacensties.

"Visu laiku bija sajūta, ka vajag vairāk un vairāk apļus, lai iejusos ritmā," stāsta vācietis. "Protams, pietrūka piektdien garām palaisto treniņu. Domāju, tas būtu noderējis, lai cīnītos trešajā kārtā, tomēr līdz šai cīņai nemaz netikām. Apstākļi šodien nebija viegli, apļa beigās daudziem riepas jau bija nodilušas. Trešā vieta būtu bijis maksimums uz ko varējām cerēt."

Otrs "Red Bull" pilots Daniels Rikjardo startēs no trešās pozīcijas.

Izmantotie resursi:Adam Cooper's F1 Blog | Just another...Solomins Aleksandrs Akadēmiskā airēšana, Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties