27.02.2015. 21:06
Tikai otro zaudējumu šajā Eirolīgas sezonā piedzīvoja Maskavas CSKA, kas savā laukumā galotnē atzina Stambulas "Fenerbahce" pārākumu (75:81). Uzvarētāju rindās pa 14 punktiem guva Jans Veselijs un Endrjū Gaudloks, bet mājiniekiem ar 18 punktiem rezultatīvākais bija Nando De Kolo. Andrejs Kiriļenko savā pirmajā spēlē pēc atgriešanās CSKA laukumā aizvadīja piecas minūtes un sešas sekundes un guva divus punktus.

Spēli starp Maskavas CSKA un Stambulas "Fenerbahce" ar kārtīgu izrāvienu sāka viesi no Turcijas, kas guva desmit punktus pēc kārtas (10:0). Īpaši izcēlās Nemanja Bjelica, kura kontā trejacis un 2+1 gājiens. Pirmos punktus CSKA rēķinā tikai sestajā minūtē guva Sonijs Vīmss (2:10), bet punktu pirmajai ceturtdaļai ar tālmetienu pielika Bogdans Bogdanovičs, tās izskaņā atjaunojot +7 viesiem (17:10).

Pirmoreiz neizšķirtu CSKA panāca tikai 80 sekundes līdz pirmā puslaika beigām, kad Nando De Kolo bija precīzs no soda metienu līnijas (35:35), bet puslaika pēdējā minūtē Andrejs Kiriļenko beidzot vadībā izvirzīja mājiniekus (37:36). Pārtraukumā ar divu punktu pārsvaru gan devās "Fenerbahce" (39:37), kas bija minimālā vadībā arī pēc trešās ceturtdaļas (59:58).

Pēdējā ceturtdaļā cīņa ritēja kā uz nažiem, gandrīz nepārtraukti komandas šķirot tikai viena metiena tiesai. Vēl divas minūtes līdz pamatlaika beigām tablo vēstīja par neizšķirtu (71:71), bet galotni krietni sekmīgāk aizvadīja "Fenerbahce" - 81:75, sagādājot CSKA otro zaudējumu 18 Eirolīgas spēles (10-0 pirmajā posmā, 6-2 tagad) un nostumjot Maskavas klubu tikai uz trešo pozīciju. Pirmajā savstarpējā spēlē Stambulā CSKA pagarinājumā uzvarēja ar 84:81. Par jauno grupas līderi kļuvusi Pirejas "Olympiakos", kas pirmajā aplī uzvarēja gan turkus (74:68), gan krievus (84:76).