24.03.2015. 19:37
Šodien Rīgas Hanzas vidusskolas stadionā ar Latvijas U18 izlases zaudējumu sākās Latvijas Futbola federācijas (LFF) organizētā Federācijas kausa izcīņa. Latvijas futbolisti ar 0:3 piekāpās Ukrainai.

26. minūtē ukraiņi nopelnīja tiesības uz 11 metru soda sitienu, ko arī veiksmīgi realizēja, bet sešas minūtes vēlāk Latvijas aizsardzība iekrita Ukrainas uzbrukuma kreisajā malā. Viesu futbolists Vasīlijs Kravecs tika galā ar diviem Latvijas spēlētājiem un veiksmīgi raidīja bumbu soda laukumā, kur veiklākais bija ukraiņu uzbrucējs Oleksijs Ščebetuns.

Otrā puslaika sākumā ukraiņi guva arī trešos vārtus. Pēc standartsituācijas nepieskatīts vārtu priekšā palika aizsargs Sergijs Čobotenko.

Rīt Latvijas U18 futbolisti spēkosies ar Polijas vienaudžiem, bet aizparīt spēlēs pret Gruzijas izlasi. Šodien poļu un gruzīnu savstarpējā cīņā ar minimālo 1:0 uzvarēja Polija.