05.02.2015. 21:34

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Pirmajā vienspēlē Dārta Elizabete Emuliņa, kura neatrodas Sieviešu tenisa asociācijas (WTA) rangā, ar 1-6, 0-6 zaudēja ranga 99. vietā esošajai Anai Konjuhai. Otrā vienspēlē Ostapenko, kura rangā ir 266. vietā, ar 6-3, 6-1 sagrāva Horvātijas komandas līderi Donnu Vekiču, kura rangā ir 84. vietā.

Cīņas uzvarētājas noskaidrojās dubultspēlē, kurā Ostapenko pārī ar Diānu Marcinkeviču ar 4-6, 3-6 atzina Darijas Jurakas un Konjuhas pārākumu.

Latvijai šis bija otrais zaudējums divos mačos. Jau ziņots, ka grupu turnīru Latvija trešdien sāka ar 0:3 zaudējumu Beļģijai, bet Horvātija ar 3:0 uzvarēja Izraēlu. Grupas otrā spēlē ceturtdien Beļģija ar 3:0 uzvarēja Izraēlu.

Federācijas kausa izcīņas Eiropas/Āfrikas zonas I grupu turnīrā Latvija piektdien tiksies ar Izraēlu. Grupas uzvarētājas iekļūs pusfinālā, kur cīnīsies par ceļazīmi uz Pasaules II grupas izslēgšanas spēlēm, savukārt vājākā komanda cīnīsies par vietas saglabāšanu Eiropas/Āfrikas zonas I grupā.

Eiropas/Āfrikas zonas I grupā piedalās 15 komandas, kuras ir sadalītas četrās apakšgrupās - A grupā spēlē Serbija, Austrija, Ungārija, B grupā Lielbritānija, Ukraina, Turcija, Lihtenšteina, C grupā Baltkrievija, Bulgārija, Portugāle, Gruzija, bet D grupā Beļģija, Horvātija, Izraēla un Latvija.

Turnīrs ilgs līdz sestdienai, kad noskaidrosies tās divas komandas, kuras tiks augstāk un tās divas vienības, kuras izkritīs uz Eiropas/Āfrikas zonas II grupu.Kurbads halle Kurbads halle Lidlauka 37, Rīga, LV-1063
Lapa Dmitrijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties