28.01.2014. 12:22

Lai turnīrs būtu pieejams pēc iespējas lielākam dalībnieku daudzumam, tas tiks rīkots Rīgā, uz Ķīšezera ledus, pie kafejnīcas Cabo. Turnīra dalībnieki varēs izvēlēties saviem spēkiem atbilstošāko divīziju – Open vai Entuziasti.

Open klasē var pieteikties jebkurš dalībnieks, kurš ar komandu cīnīsies par galveno - naudas balvu. Entuziastos var piedalīties jebkurš spēlētājs, ja viņš nav bijis kandidāts kādā no Latvijas hokeja izlasēm, kā arī nespēlē hokeju profesionālā līmenī. Spēle risināsies bez vārtsargiem, laukumā esot 4 pret 4. Komandā maksimālais spēlētāju skaits 6.

Kamēr hokejisti aizvadīs cīņas, arī viņu atbalstītāji varēs baudīt slidošanas priekus uz ģimeņu laukuma, kas būs bez maksas.

Brīvdabas hokeja turnīrs «Rīgas klasika» notiks 15. februārī, un, ja rīdzinieku un viesu atsaucība un vēlme piedalīties būs tikpat liela kā vēlme pēc lielām uzvarām, sacensības kļūs par tradīciju.

Pieteikšanās brīvdabas hokeja turnīram «Rīgas klasika» ir jau sākusies. Reģistrēties var interneta mājas lapā www.rigasklasika.lv, kur pieejama arī sīkāka informācija par divīzijām, sacensību programma un nolikums.Veikot.lv, SIA Veikot.lv, SIA R.Feldmaņa 8, Rīga, LV-1014
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana
FTA
Reģistrēties