29.08.2013. 12:10

Atbildes mačā «Barcelona» futbolisti savā laukumā cīnījās neizšķirti 0:0 ar Madrides «Atletico». Abu komandu pirmā cīņa pirms nedēļas Madridē noslēdzās ar neizšķirtu 1:1, kas nozīmēja, ka «Barcelona» triumfēja, pateicoties izbraukumā gūtajiem vārtiem.

Par iegūto titulu «Barcelona» futbolistiem jāpateicas savam vārtsargam Viktoram Valdesam, kurš spēles gaitā vairākas reizes izglāba savu komandu, šķietami bezcerīgās situācijās.

Zīmīgi, ka cīņu «Atletico» noslēdza deviņu spēlētāju sastāvā. Sākotnēji 81. minūtē noraidīts tika Filipe Luišs, bet jau kompensācijas laikā laukumu nācās atstāt arī Ardam Turanam. Tāpat 89. minūtē «Barcelona» ieguva iespēju izpildīt 11 metru soda sitienu, bet  Lionels Mesi trāpīja pa vārtu konstrukciju.

Šajā mačā pirmoreiz laukumā kopā devās Mesi un brazīliešu zvaigzne Neimars. Komandas galvenais treneris Herardo Martino norādīja, ka abiem Dienvidamerikas spēlētājiem vēl nepieciešams piestrādāt pie savstarpējās sapratnes.

«Abi atsevišķi viņi spēlēja diezgan labi. Savukārt šoreiz viņi vēl bieži nespēja atrast viens otru,» secināja Martino.

«Barcelona» komanda Spānijas Superkausu ieguva ceturto reizi pēdējo piecu gadu laikā.

Vecumnieku novada dome Vecumnieku novada dome Vecumnieki, Rīgas 29, Vecumnieku p., Vecumnieku n., LV-3933