31.10.2015. 15:52
Rīgas «Dinamo» komanda šobrīd Helsinkos aizvada Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta izbraukuma spēli, spēkojoties ar vietējo «Jokerit» vienību. Seko līdzi teksta tiešraidei...

Vārtu guvēji:

1:0 Filips Larsons (Huhtala, 25:05).

2:0 Jesse Joensū (Jormaka, Regins) (31:05, vair.).

3:0 Niklass Hagmans (Olimbs, Jākola) (32:39, vair.).

4:0 Niko Kapanens (Hagmans, Jormakka) (34:13).

5:0 Jesse Joensū (Kozuns, Regins) (35:05).

5:1 Miķelis Rēdlihs (Galviņš Dārziņš) (40:24).

5:2 Miķelis Rēdlihs (Džeriņš, Dārziņš) (46:03, vair.).

5:3 Edgars Kulda (Kundrāteks, Skvorcovs).

5:4 Tims Sestito (Indrašis, 53:02).

5:5 Krišjānis Rēdlihs (M.Rēdlihs, 54:07).

Rīgas «Dinamo» sastāvs mačam ar «Jokerit»

Vārtsargi: #30 Jūakīms Ēriksons (#36 Jakubs Sedlāčeks);

Aizsargi: #84 Tomāšs Kundrāteks - #16 Stīvens Seigo, #58 Guntis Galviņš - #9 Krišjānis Rēdlihs (A), #11 Kristaps Sotnieks - #3 Ēriks Ševčenko;

Uzbrucēji: #10 Lauris Dārziņš (C) - #25 Andris Džeriņš - #19 Miķelis Rēdlihs, #70 Miks Indrašis - #43 Tims Sestito (A) - #22 Ville Leino, #17 Kaspars Saulietis - #96 Māris Bičevskis - #72 Vitālijs Pavlovs, #13 Gunārs Skvorcovs - #21 Armands Bērziņš - #32 Edgars Kulda, #12 Roberts Locāns.

Šodienas mačā «Dinamo» uzbrucējam Edgaram Kuldam būs iespēja pirmo reizi spēlēt pret vecāko brāli Artūru.

Spēlē ar «Jokerit» pēc pusotra gada pauzes Eiropas hokeja laukumos atgriezies Vitālijs Pavlovs, kurš pērn Soču Ziemas olimpisko spēļu laikā tika pieķerts dopinga lietošanā, bet nu atgriezies «Dinamo» rindās.

Pavlovam piespriestā 18 mēnešu diskvalifikācija beidzās piektdien, bet saskaņā ar Starptautiskās Hokeja federācijas (IIHF) noteikumiem viņš jau mēnesi pirms tam varēja pilnvērtīgi trenēties ar komandu.

Ar 32 punktiem 26 spēlēs Rīgas «Dinamo» ieņem 13.vietu Rietumu konferences kopvērtējumā, kamēr «Jokerit» ar 46 punktiem 25 dueļos ir ceturtā, bet Minskas klubam tikpat mačos 35 punkti un 12.pozīcija.

18:31

Arī pagarinājums noslēdzies. Tūdaļ sekos pēcspēles metienu sērija.

18:17

Pamatlaiks noslēdzies.

18:15

«Jokerit» spēlē pilnā sastāvā. Līdz spēles beigām atlikusi minūte un 18 sekundes.

18:12

Vairākumā jāspēlē vēl divas minūtes.

18:08

5:5! «Dinamo» paveic neiespējamo. K.Rēdlihs no vārtu priekšas pārspēj Heleniusu.

18:06

Jākola nospēlē celis celī pret Saulieti un saņem 5+20 sodu. «Dinamo» teicama iespēja izlīdzināt rezultātu.

18:04

5:4 vārti! Indrašis teicami apspēlē divu aizsargus, atdot piespēli Sestito, kas izdara zibenīgu metienu un samazina rezultātu līdz minimuma.

18:02

5:3! «Dinamo» turpina atspēlēšanos maratonu! Edgars Kulda no vārtu priekšas pielabo Kundrāteka metienu.

18:00

Līdz spēles beigām desmit minūtes.

17:58

Pamatīga grūstīšanās pie «Dinamo» vārtiem. Tiesneši izšķir hokejistus.

17:50

5:2! Miķelis Rēdlihs vairākumā, saņemot piespēli uz tālo malu, izdara metienu un raida ripu starp Heleniusa kājsargiem.

17:48

Rīdzinieki labi izspēlē vairākums. Teicami darbojās mājinieku vārtsargs Helenius.

17:45

Mūsējiem vairākums. Divu minūšu sodu saņem Sallinens.

17:41

5:1! Miķelis Rēdlihs trešās trešdaļas pirmajā minūtē atgūst vienus vārtus. «Dinamo» uzbrucējs steidz pirmais pie ripas un triec to tukšos vārtos.

17:40

Komandas atgriežas laukumā, spēle sākusies.

17:23

Komandas dodas atpūsties.

17:21

Līdz otrā perioda beigām atlikušas 2 minūtes.

17:15

5:0! «Jokerit» uzbrukums turpina plosīt Rīgas «Dinamo». Pēc teicamas saspēles no vārtu priekšas savus otros vārtus gūst Joensū.

17:14

4:0 vārti! «Jokerit» turpina spridzināt. Vēlreiz «Dinamo» kapitulē no vārtu priekšas. Šoreiz acīgākais un ātrākais bija «Jokerit» kapteinis kapteinis.

17:09

3:0 vārti! «Jokerit» vēlreiz vairākumā soda rīdziniekus. Identiskus vārtus kā Joensū šoreiz gūst Helsinku komandas uzbrucējs Niklass Hagmans.

17:07

2:0 vārti! Jesse Joensū pirmais steidz pie atlēkušās ripas un triec to virs Ēriksona pleca, realizējot skaitlisko vairākumu.

17:06

Par augstu paceltu nūju uz 2+2 minūtēm noraidīts Rīgas «Dinamo» aizsargs Ēriks Ševčenko.

17:01

Heikilas padotie vārtus negūst. Abas komandas spēlē pilnā sastāvā.

16:59

Saulietis nopelna kārtējo vairākumu. Rīdzinieki dodas izspēlēt skaitlisko pārsvaru.

16:55

1:0 varti! «Dinamo» iekrīt uz pretuzbrukumu un «Jokerit» aizsargs Filips Larsons no viduszonas atklāj rezultātu.

16:54

Pamatīga iniciatīva šobrīd pieder mājiniekiem. «Dinamo» spiesti aizsargāties.

16:49

Pirmajās sekundēs «Dinamo» pieļauj rupju kļūdu aizsardzībā, kā rezultātā lieliska iespēja atklāt rezultātu rodas mājiniekiem. Taču «Jokerit» uzbrucējs Hagmans nespēj raidīt ripu «Dinamo» vārtos.

16:48

Komandas atvilkušas elpu un atgriežas laukumā. Cīņa sākusies.

16:31

Pirmā trešdaļa noslēgusies.

16:29

Saulietis un Joensū saņem abpusējos noraidījumus.

16:27

Līdz pārtraukumam atlikušas divas minūtes.

16:23

Spēle šobrīd rit ļoti miegaini. Abas komandas spēlē piesardzīgi un neriskē ar bīstamiem uzbrukumiem.

16:20

Līdz pirmās trešdaļas beigām atlikušas 6 minūtes.

16:15

Mazākumu «Dinamo» iztur, labi aizsargājās mūsu hokejisti.

16:09

Kaspars Saulietis saņem divu minūšu noraidījumu.

16:08

Kas par momentiem pie «Dinamo» vārtiem. Mājinieki divas reizes netrāpa tukšos vārtos. Laime šoreiz viesu pusē.

16:04

Vētraini uzbrukumi uz rīdzinieku vārtiem. Droši spēlē mūsu vārtsargs Ēriksons.

16:02

Pirmajā minūtē Indrašim teicams moments. Latvijas hokejists paliek vienatnē pret «Jokerit» vārtsargu Heleniusu, taču soms ripu atvaira ar plecu.