15.01.2014. 11:00

  • Pieteikšanās, nolikums un sīkāka info

Organizatori cer sagaidīt sniegu, lai sportisti varētu izbaudīt Ogres Zilo kalnu distanču slēpošanas trasi, kura ar katru gadu tiek uzlabota un pārsteidz apmeklētājus ar savu interesanto reljefu un iekārtojumu. Kā arī sacensību dalībnieki vienmēr sagādā intrigu, cīnoties par godalgotām vietām līdz pat pēdējiem apļiem.

Sacensības paredzētas divās distancēs - 2x30 km un 2x5 km jeb Sporta klase un Tautas klase. Sporta klasē komandas sadalītas grupās pēc dalībnieku sastāva - vīriešu vai jauktā, Tautas klasē uzvar ātrākā komanda neatkarīgi no dalībnieku sastāva. Trase ir apļveida - viens aplis būs aptuveni 3 km garš, un dalībnieki var nomainīt trasē esošo komandas biedru starta - finiša zonā. Maiņu taktiku komandas izvēlas pašas, pēc katra noslēpotā apļa vai vairākiem, maiņu skaits nav ierobežots. Lai piedalītos un finišētu, ir nepieciešams lielisks pārinieks un distanču slēpes.

Pieteikšanās pirmā kārta notiek līdz 26. janvārim, kad pieteikšanās maksa sporta klasei no komandas ir €14, bet tautas klasei no komandas €7. Sacensību starts 1. februārī sporta klasei ir plkst. 10:30, bet tautas klasei plkst. 14:00. Sīkāka informācija un nolikums mājas lapā www.nesedimajas.lv

Dalībniekiem jautru garastāvokli nodrošinās labiekārtota starta-finiša zona. Spēkus un izturību varēs atjaunot, sildoties pie ugunskura, dzerot tēju un ēdot pusdienas.

Sacensības organizē «Nesēdi mājās», atbalsta Ogres un Ikšķiles novada dome, «Partner Broker», «Hanart Auto», «Axa». Balvas sarūpēs veikalu tīkls «Fans», informatīvais atbalstītājs TVNET.Boulinga centrs Nonucīši Uzvaras 12, Jelgava, LV-3001
Mironceva Oksana Mironceva  OksanaTaekvondo, Kikbokss
FTA
Reģistrēties