29.11.2017. 07:59

Divu Kanādas komandu cīņā Toronto „Maple Leafs” ar 4:1 pārspēja Kalgari „Flames”. Pirmā perioda beigās mājinieki kļūdījās pie ripas izmešanas no savas zonas, ko izmantoja Romans Polaks, kurš pārtvēra ripu uz zilās līnijas un precīzi meta vārtu virzienā – 1:0. Arī otrais vārtu guvums tika uzsākts pēc „Flames” kļūdas savā zonā – pēc cīņas pie laukuma apmales Zaks Haimans piespēlēja Ņikitam Zaicevam, kura metiens no tuvās distances izrādījās neņemams vārtsargam – 2:0.

Noslēdzošā perioda sākumā Nazems Kadri palielināja viesu pārsvaru līdz 3:0, Maiklam Stounam ar metienu no zilās līnijas izdevās atspēlēt vienus vārtus – 3:1, bet mača beigās spēlējot sešatā, mājinieki nenoturēja Leo Komarovu, kurš pēdējā sekundē panāca 4:1.

Dalasas „Stars” apspēlēja Vegasas „Golden Knights” ar 3:0. Ar „hat-trick” šajā mačā atzīmējās 2012. gada drafta 13. numurs, Čehijas izlases uzbrucējs Radeks Faksa. Visus trīs vārtus Faksa guva otrajā trešdaļā septiņu minūšu laikā. Rezultāts tika atklāts spēles vidū, kad uzbrucējs saņēma piespēli vārtu priekšā un uzreiz meta – 1:0. Perioda pēdējā minūtē Faksa sagaidīja savu iespēju pie vārtu staba - vairāku „Golden Knights” spēlētāju mēģinājumi izmest ripu izrādījās nesekmīgi, bet Radeks gan bija veiksmīgs, no tuvās distances otro reizi pārspējot vārtsargu, savukārt jau pēc astoņām sekundēm Faksa pabeidza „Stars” uzbrukumu ar metienu zem vārtu pārliktņa – 3:0.

Par vienu no galvenajiem varoņiem mačā starp Nešvilas „Predators” un Čikagas „Blackhawks” kļuva vārtsargs Peka Rinne, kurš atvairīja 37 metienus, palīdzot savai komandai svinēt uzvaru ar 3:2. Lielāko spēles daļu „Predators” atradās vadībā, bet uzvaras vārtus trešā perioda sākumā guva Romans Josi - ar stipru metienu no iemetiena apļa tika panākts 3:1, vienīgais, ko spēja izdarīt „Blackhawks” – samazināt deficītu līdz 3:2.

NHL regulārā sezona turpināsies naktī uz 30. novembri ar četrām spēlēm.

Izmantotie avoti:Official Site of the National Hockey League |...