12.04.2015. 17:22
Šodien plkst. 15:30 Anglijas Premjerlīgas 32. kārtas spēli aizvadīja turnīra līdervienība "Chelsea", Londonas derbijā viesojoties pie "Queens Park Rangers". Tikai pašā mača galotnē, pateicoties Seska Fabregasa sitienam, "Chelsea" izrāva uzvaru ar rezultātu 1:0, turpinot ceļu pretī Anglijas čempionu titulam.

Pirms spēles ar negaidītu problēmu nācās saskarties "Chelsea" galvenais treneris Žuzē Mourinju, jo izrādījās, ka treniņā bija savainojumu guvis uzbrucējs Loiks Remī, pievienojoties lazaretē Djēgu Koštam. Līdz ar to komandā bija palicis tikai viens uzbrucējs - veterāns Didjē Drogbā, kurš arī uzsāka maču sākumsastāvā. Cīņas sākumā abas komandas darbojās samērā lēnā tempā un pirmais reāli bīstamais uzbrukums padevās viesiem, kad pēc Viljana centrējuma bumba trāpīja pa vārtu stabu, lai gan Roberts Grīns bija gatavs bumbu atvairīt. Kopumā gan abas vienības neizskaidrojami daudz kļūdījās saspēlē, tādēļ labi uzbrukumi bija ārkārtīgi maz un aizsargiem neatrisināmi uzdevumi netika sagādāti.

Pirmais puslaiks pilnīgi noteikti aizritēja labvēlīgi QPR spēlētājiem, kuriem izdevās uzspiest viesiem lēno tempu, kurā maz iespēju un plašuma tika atstāts ātrajiem "Chelsea" malējiem pussargiem Viljanam un Edenam Azāram. Turklāt mājinieki paši nekautrējās doties uzbrukumos un puslaika izskaņā Tibo Kurtuā nācās glābt komandu pēc Čārlija Ostina tālsitiena. Līdz ar to komandas pārtraukumā devās rezultāta tablo joprojām rādot nulles un Mourinju bija 15 minūtes laiks, lai sakārtotu savas komandas spēli uzbrukumā, jo mājinieku vārtsargam Robertam Grīnam pirmajās 45 minūtēs darba praktiski nebija.

Otrā puslaika sākumā aina laukumā nemainījās, mājinieki uzbrukumā darbojās aktīvāk un agresīvāk, kā rezultātā Kurtuā atkal būt modram pēc Klinta Hila sitiena no soda laukuma robežām. Lai uzlabotu spēli uzbrukumā, 56. minūtē Mourinju Ramiresa vietā laukumā sūtīja Oskaru, un dažas minūtes vēlāk lieliska iespēja gūt vārtus bija Braņislavam Ivanovičam, bet aizsargs īsti netrāpīja pa bumbu no vārtu priekšas. Bet uzmanības centrā joprojām atradās Kurtuā, kurš 64. minūtē nodemonstrēja izcilu reakciju, atvairot Meta Filipsa raidīto bumbu no neliela attāluma. Tomēr pašā mača galotnē viesi izrāva uzvaru, kad Grīns neveiksmīgi ievadīja bumbu spēlē, Azārs to nogādāja soda laukumā un pēc teicamas piespēles Sesks Fabregass raidīja to tīklā (0:1). QPR bija atlicis pārāk maz laiks lai izglābtos no sāpīgā zaudējuma, līdz ar to Mourinju komanda spēra kārtējo svarīgo soli pretī uzvarai čempionātā.

Datums Spēle Rezultāts Vārtu guvēji
11.04 Swansea-Everton 1:1 (0:1) Šelvijs 69` (11m) - Lenons 41`
11.04 Southampton-Hull 2:0 (0:0) Vords-Prauss 56` (11m) Pelle 81`
11.04 Sunderland-Crystal Palace 1:4 (0:0) Vikhems 90` - Marejs 48` Bolasi 51` 53` 62`
11.04 Tottenham-Aston Villa 0:1 (0:1) Benteke 35`
11.04 WBA-Leicester 2:3 (2:1) Flečers 8` Gārdners 26` - Ņūdžents 20` Hats 80` Vardi 90+1`
11.04 West Ham-Stoke City 1:1 (1:1) Kresvels 7` - Arnautovičs 90+5`
11.04 Burnley-Arsenal 0:1 (0:1) Remzijs 12`
12.04 QPR-Chelsea 0:1 (0:0) Fabregass 88'
12.04 Man United-Man City 18:00
13.04 Liverpool-Newcastle 22:00