18.02.2017. 18:57

Mančestras ''City'' nevarēja palīdzēt savainotie Ilkajs Gindoans un Vensāns Kompanī, kā arī brazīliešu talants Gabriels Žezuss. Mančestras vienība ir ir viena no spēcīgākajām komandām Anglijā, bet ''Huddersfield'' savukārt ''Championship'' turnīrā ieņem trešo vietu un turpina cīņu par iespēju nākamsezon startēt spēcīgākajā līga.

Mančestra jau no spēles sākuma kontrolēja spēles tempu, bet ''Huddersfield'' izmantoja aktīvu presingu, spēlēja nepiekāpīgi un neļāva ''City'' nākt tuvāk savam soda laukumam. Jāsaka, ka Mančestrai bija acīmredzamas grūtības apspēlēt mājinieku aizsardzību.

Kādā no epizodēm ''Huddersfield'' izveidoja labu uzbrukumu un guva vārtus, tomēr tiesnesis tos diskutabli neieskaitīja. Marka Hadsona sitienu pa vārtiem atvariīja Klaudio Bravo, bet atlēkušo bumbu tīklā raidīja Filips Bilings. Bravo blakus atradās aizmugurē esošais Rajivs van LaParra, kurš pēc tiesneša domām pieskārās bumbai, tomēr atkārtojumā vairāk izskatījās, ka pussargam buma izlidoja caur kājām, nevis viņš to skāra.

Puslaika turpinājumā ''City'' demonstrēja jau daudz labākus un radošākus uzbrukumus, taču bumba tā arī neatrada ceļu vārtos. Viesu komandas galvenais treneris Žuzeps Gvardiola otrajā puslaikā laukumā sūtīja gan Kevinu De Breini, gan bīstamo Leroju Sanē, tomēr arī viņi nespēja palīdzēt Mančestrai, un spēle noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu. Abām komandām tādējādi būs jāaizvada pārspēle.

Šīs dienas pirmajā cīņā pārsteigumu sagādāja Anglijas pēc spēka piektās līgas komanda ''Lincoln'', kas šokējoši iekļuva 1/4 finālā, pārspējot Premjerlīgas vienību ''Burnley'' 1:0. Līdz pat 89. minūtei rezultāts vēstīja 0:0, bet tad pēc stūra sitiena vārtus ar galvu guva Šons Regets. ''Burnley'' vārtsargs Toms Hītons sitienu gandrīz atvairīja, tomēr viņš tobrīd atradās vārtu iekšpusē un vārtu guvums tika godīgi ieskaitīts.

''Lincoln'' tādējādi kļuva par pirmo komandu 103 gadu laikā, kas, nespēlējot kādā no pirmajām četrām līgām, spējusi aizkļūt līdz prestižākās Anglijas kausa izcīņas ceturtdaļfinālam.

Citā spēlē Anglijas Premjerlīgas čempioni ''Leicester City'' piemeklēja līdzīgs liktenis kā ''Burnley''. Lesterai šovakar pretī stājās Anglijas trešās līgas komanda ''Milwall''. Arī šajā spēlē rezultāts līdz pat pamatlaika beigām vēstīja 0:0, taču tad Šauns Kumingss guva vārtus kompensācijas laikā un izrāva fantastisku uzvaru 1:0. Jāpiebilst, ka ''Milwall'' kopš 52. minūtes spēlēja mazākumā, jo otru dzelteno kartīti nopelnīja Džeiks Kūpers.

''League One'' vienībai ''Milwall'' šis augstākais sasniegums FA kausā, jo 2004. gadā komanda aizkļuva līdz finālam, kur piekāpās Mančestras ''United'' 0:3.