17.04.2014. 17:21
Šonedēļ – piektdien, sestdien un svētdien, "Viasat” sporta kanāls "Viasat Sport Baltic” (VSB) piedāvā F1 sezonas ceturto posmu – Ķīnas GP treniņbraucienu, kvalifikācijas un "Grand Prix" izcīņas tiešraides. Nenokavē Pirmo Formulu tikai "Viasat Sport Baltic” kanālā!

Ir maz cerību, ka Ķīnas Lielās Balvas izcīņā "Mercedes" konkurenti varētu nopietni apdraudēt Luisa Hamiltona un Niko Rosberga tiesības uz goda pjedestāla abiem augstākajiem pakāpieniem. Toties ārpus sacīkšu trasēm aizvadīto 2 nedēļu laikā F1 pasaulē notikušas vairākas būtiskas pārmaiņas. Piektdien Starptautiskā Automobiļu Federācija (FIA) paziņoja, ka ir apstiprināta NASCAR komandas īpašnieka Džīna Hāsa "Haas Racing" piedalīšanās F1 čempionātā jau nākamajā sezonā. Pirmdien "Ferrari" paziņoja, ka no sava posteņa atkāpies līdzšinējais komandas vadītājs Stefano Domenikali un viņa vietā stājies Ferrari Ziemeļamerikas boss Marko Matiači. Uz šo jaunumu fona jau ikdienišķāka bija ziņa, ka FIA Apelācijas tiesa noraidīja "Red Bull" apelāciju par Daniela Rikjardo diskvalifikāciju sezonas pirmajās sacīkstēs Austrālijā. Pagājušā gadā Šanhajas trasē uzvarēja Fernando Alonso, kurš otrajā vietā atstāja Kimi Raikonenu un trešajā Luisu Hamiltonu.

VSB komentētājs Aldis Putniņš: “Mēs nevaram cerēt, ka turpmāk katrā posmā Formula 1 priecēs ar intrigu, neskaitāmām apdzīšanām un cīņu par uzvaru līdz pēdējiem apļiem, kā tas bija Bahreinā. Tomēr Ķīnas GP ir visi priekšnoteikumi, lai skatītāji atkal saņemtu savu baudījuma devu. "Mercedes" komandai pagaidām nav konkurentu un trases konfigurācija viņu pārsvaru ietekmē maz, tomēr labā ziņa ir tā, ka vienības vadība ļauj pilotiem cīnīties un šī cīņa ir ar visaugstāko likmi - uzvaru un čempiona titulu. Tikmēr aiz "Mercedes" atrodas vismaz piecas komandas, kas spējīgas kāpt uz trešā goda pjedestāla pakāpiena un šajā cīņā gan daudz izšķirs tieši detaļas un sīkumi: stratēģija, riepas, trases konfigurācija, dzinēja jauda, laika apstākļi vai pilota meistarība.“

Ķīnas GP latviešu valodā komentēs VSB komentētāji Ģirts Timrots, Jānis Janševics un Aldis Putniņš.

• Piektdien, 18.aprīlī, plkst. 3:55 F1 Ķīnas GP 1.treniņbraucieni.• Piektdien, 18.aprīlī, plkst. 7:55 F1 Ķīnas GP 2.treniņbraucieni.• Sestdien, 19.aprīlī, plkst. 4:55 F1 Ķīnas GP 3.treniņbraucieni.• Sestdien, 19.aprīlī, plkst. 7:55 F1 Ķīnas GP kvalifikācija.• Svētdien, 20.aprīlī, plkst. 8:50 F1 Ķīnas GP.

Informāciju sagatavoja:Līna Kārkliņa"Viasat" sabiedrisko attiecību vadītājaIkšķiles novada pašvaldība Ikšķiles novada pašvaldība Peldu 22, Ikšķile, Ikšķiles n., LV-5052
Kučans Vasilijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties