06.08.2015. 09:51

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Divkārtējie kausa ieguvēji ''Eži/EK sistēmas'' finālā spēlēs ceturto reizi pēdējos sešos gados. 2010. un 2012. gadā komanda izcīnīja Latvijas kausu, bet 2011. gada finālā zaudēja ''Miesniekiem'', kuri šo trofeju izcīnījuši visvairāk - 11 reižu. Latvijas kausa finālspēle paredzēta 15. augustā.

''Eži/EK sistēmas" galvenais treneris Juris Straume atzina, ka pusfināls bija ļoti grūts, turklāt viņa vadītajai komandai atšķirībā no pretiniekiem ilgāku laiku nebija spēļu prakses. "Spēles sākumā 20 minūtes mēs nemaz netikām pie bumbas, taču ļoti labi nostrādājām aizsardzībā. Mums bija arī garāks rezervistu soliņš, kas ļāva aktīvāk spēlēt. Žēl, ka ribas savainoja Raimonds Krūmiņš, kurš laikam nevarēs spēlēt finālā. Bet tā - visi nospēlēja ideāli, savu spēju robežās,'' sacīja Straume.

Savukārt ''TFS Bulduri'' galvenais treneris Vladimirs Ņikonovs pateicās komandas 17 regbistiem, kuri ieradās uz spēli. "Komandu bija grūti sapulcināt, jo vairāki slimi, ir arī traumas. Bija ļoti grūti, jo pirmajā līnijā nebija ko mainīt, bet divus puslaikus tajā, turklāt vēl tādā tveicē, ir grūti. Jā, sākumā spēka pietika, taču beigās pietrūka. Tomēr saviem spēlētājiem pārmest nav ko. Viņi ir malači,'' uzsvēra Ņikonovs.

Ar piezemējumiem uzvarētājiem izcēlās Ingus Aivars, Māris Streikišs un Mārtiņš Bokišs, kurš trāpīja arī divus realizācijas sitienus un divus soda sitienus.Tatnaftas kausa cīņas mākslu Federācija Jaunciema gatve 322, Rīga, LV-1015
Solomins Aleksandrs Akadēmiskā airēšana, Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties