01.11.2015. 17:35
Šodien Anglijas Premjerlīgas 11. kārtā "Everton" savā laukumā uzņēma "Sunderland". "Goodison Park" stadionā skatītāji varēja vērot aizraujošu un vārtu guvumiem bagātu maču, kurā mājinieku uzbrucējs Aruna Konē izcēlās ar trīs rezultatīviem sitieniem un "Everton" izcīnīja uzvaru ar rezultātu 6:2.

Laukuma saimnieku galvenais treneris Roberto Martiness diezgan loģiski nolēma spēli sākt ar diviem uzbrucējiem - Romelu Lukaku un Arunu Konē. Bet "Sunderland" galvenais vadītājs Sems Elardaiss cerēja uz trīs punktiem, kas ļautu komandai izrāpties no izkrišanas zonas. Spēles sākumā viesi uzbruka bīstamāk un divas reizes tikai vārtu stabs glāba "Everton" no nonākšanas zaudētājos. Bet 19. minūtē mājinieki izveidoja ātru pretuzbrukumu un Žerārs Delufeu iespēju realizēja (1:0). 31. minūtē liverpūlieši izveidoja vēl vienu ātru saspēli, pēc kā Aruna Konē, atbrīvojies no sedzēja ar spēcīgu sitienu trieca bumbu zem pārliktņa (2:0). "Sunderland" cerības uz pozitīvu iznākumu pirms paša pārtraukuma atgrieza Džermeins Defo, kad pēc tālas piespēles apsteidza aizsargu, otru eleganti apspēlēja un raidīja bumbu kreisajā vārtu stūrī (2:1).

Piecas minūtes pēc atgriešanās laukumā Elardaisa komandai izdevās panākt izlīdzinājumu, kad pēc Patrika van Ānholta centrējuma visaugstāk izlēca Stīvens Flečers, ar galvu raidot otro reizi bumbu Tima Hovarda sargātajos vārtos (2:2). Bet "Sunderland" šāda nekaunība tikai sadusmoja mājiniekus, kuri turpmāko 12 minūšu laikā guva trīs vārtus. 55. minūtē gan viesu aizsargs Sebastjans Koatess raidīja bumbu savos vārtos, cenšoties to neatļaut izdarīt Lukaku (3:2). Piecas minūtes vēlāk ātrajā uzbrukumā Lukaku izcēlās personīgi, izmantojot perfektu Delufeu piespēli, apspēlējot Pantilimonu un raidot bumbu tīklā (4:2). Bet vēl divas minūtes vēlāk nekādas cerības vārtsargam neatstāja Konē (5:2). Arī ar to vārtu birums mačā nebija beidzies, jo Konē 76. minūtē noformēja savu pirmo hattrick Anglijas Premjerlīgā, noslēdzot skaistu Lukaku piespēli un ar galvu raidot bumbu vārtos (6:2). Abas komandas skatītājiem turpināja demonstrēt jautru uzbrukumiem bagātu cīņu, iespējas gūt vēl vārtus bija abos laukuma galos, tomēr rezultāts vairs nemainījās.

Spēle Rezultāts Vārtu guvēji
Chelsea - Liverpool 1:3 (1:1) Ramiress 4' - Koutinju 45'74' Benteke 83'
Crystal Palace - Man. United 0:0
Man. City - Norwich 2:1 (0:0) Otamendi 67' Turē 89' - Džeroms 83'
Swansea - Arsenal 0:3 (0:0) Žirū 49' Koscelnijs 68' Kembels 73'
Watford - West Ham 2:0 (1:0) Igalo 39'48'
West Brom - Leicester 2:3 (1:0) Rondons 30' Lamberts 84' - Mahrezs 57'64' Vardijs 77'
Newcastle - Stoke 0:0
Everton - Sunderland 6:2 (2:1) Delufeu 19' Konē 31'62'76 Koatess 55' Lukaku 60' - Defo 45' Flečers 50'
Southampton - Bournemouth 01.11. 18:00
Tottenham - Aston Villa 02.11. 22:00