04.06.2015. 18:56
Portāls Eurobasket.com par Latvijas Basketbola līgas (LBL) visas sezonas labāko spēlētāju nosaucis Rīgas VEF līderi Džeraldu Robinsonu, bet par finālu vērtīgāko basketbolistu atzīts viņa komandas biedrs Mareks Mejeris. Uvis Helmanis (''Liepāja/Triobet'') portāla vērtējumā ieguvis labāka trenera godu.

Rīgas VEF viens no līderiem Robinsons bez labākā spēlētāja atzinuma nosaukts arī par labāko vieglo uzbrucēju un leģionāru LBL turnīrā. Šajā sezonā Džeralds Latvijas līgā vidēji guva 17,2 punktus, atdeva 4,2 rezultatīvas piespēles un savāca 3,3 atlēkušās bumbas, iekrājot efektivitāti 16,5. Rīgas kluba leģionārs bija rezultatīvākais turnīra spēlētājs, piektajā pozīcijā piespēlēs un trešais pēc efektivitātes rādītāja.

Amerikāņa komandas biedrs Mejeris arī eurobasket vērtējumā nosaukts par finālu labāko spēlētāju. Spilgtākā spēle Marekam finālsērijā pret ''Ventspili'' bija pēdējā, kurā uzbrucējs iekrāja 22 punktus, 14 atlēkušās bumbas un efektivitāti 31. Par sezonas labāko uzbrucēju atzīts ''Jelgavas'' līderis Deniss Krestiņins (Lietuva), bet labākais centra pozīcijā bijis ''Liepāja/Triobet'' spēlētājs Lauris Blaus. Cits ''vefietis'' Jānis Timma atzīts par labāko aizsardzības spēlētāju, kā arī par labāko vietējo basketbolistu.

Labākā trenera gods Uvim Helmanim no ''Liepāja/Triobet'' komandas. Liepājnieki aizvadīja pēdējo gadu labāko regulāro turnīru, pavisam nedaudz atpaliekot no Rīgas VEF un otrās pozīcijas, kas ļautu izvairīties no ceturtdaļfināla, kuru gan Liepāja tāpat pārvarēja. Cīņā par finālu ''Liepāja/Triobet'' prata izcīnīt vienu uzvaru pret ''vefiešiem'', bet bronzas sērijā četrās spēlēs piekāpās ''Jēkabpilij''.

''All-Star'' pirmā komanda Eurobasket.com vērtējumā - Rinalds Sirsniņš (''Jēkabpils''), Džeralds Robinsons, Jānis Timma (abi - Rīgas VEF), Deniss Krestiņins (''Jelgava''), Lauris Blaus (''Liepāja/Triobet'')

''All-Star'' otrā komanda Eurobasket.com vērtējumā - Vītenis Čižausks (''Valmiera''), Mareks Jurevičus (''Liepāja/Triobet''), Mārtiņš Laksa (''Jūrmala/Fēnikss''), Mareks Mejeris (Rīgas VEF), Džerajs Grants (''Ventspils'')

Izmantotie resursi:European Basketball Main Page - eurobasket.comLatvijas Basketbola savienībaCAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga
Titova Jeļena Aerobika, Sporta dejas, Akrabatiskajs Rok-n-Rols
FTA
Reģistrēties