27.01.2014. 16:02
Londonas „Chelsea” šodien oficiāli apstiprināja pussarga Maikla Esjēna pārcelšanos uz Itālijas „AC Milan” vienību, kur viņš jaunā trenera Klarensa Zēdorfa vadībā centīsies palīdzēt komandai izkulties no tabulas vidusdaļas un iespējams arī Čempionu līgā.

Ganas izlases futbolists, kurš pagājušo sezonu pavadīja uz īri Madrides „Real” sastāvā, saskāries ar grūtībām izpelnīties vietu Žuzē Maurinju 11-niekā Anglijas Premjerlīgā, laukumā parādoties vien deviņas reizes šosezon. Situāciju vēl vairāk saasināja Nemaja Matiča ierašanās „Stamford Bridge”, kas nozīmēja, ka Esjēns tiktu nobīdīts vēl tālāk no galvenā 11-nieka. Šāda situācija lika vēl vairāk spekulēt, ka futbolists tiešām varētu atstāt Londonu.

Par Esjēna pāreju uz „Milan” tika baumots jau kopš ziemas transfēru perioda sākuma, un svētdien beidzot tika paziņots, ka pussargs ir veiksmīgi nokārtojis medicīnisko izmeklēšanu, lai gan citi avoti pirms tam apgalvoja pretējo. „Chelsea” par pāreju paziņoja savā mājas lapā, kur Mourinju novēlēja futbolistam veiksmi jaunajā izaicinājumā. „Labākais veids kā izrādīt Maiklam respektu ir ļaut aiziet,” viņš atklāja garā paziņojumā komandas mājaslapā. „Mēs, protams, būtu bijuši laimīgi, ja viņš paliktu, jo viņš ir fantastisks komandas spēlētājs, kas šim klubam ir atdevis visu, bet tagad pie viņa durvīm klauvē iespēja uz citu nākotni. Zinu, ka viņš vēl joprojām spēj spēlēt augstā līmenī un novēlu viņam prieku un veiksmi Itālijā un Pasaules kausā Brazīlijā.”

Kā tiek ziņots komandas mājaslapā, Esjēns tiks prezentēts kā „Milan” spēlētājs prese konferencē otrdien. Pussargs Rossoneri pievienojās par velti un parakstīja līgumu līdz 2015. gada 30. jūnijam un līdz sezonas beigām saņems 1,25 miljonus eiro, bet nākamo sezonu – 2,5 miljonus eiro. 31 gadu vecais futbolists no Francijas „Lyon” pievienojās „Chelsea” 2005. gadā, piedaloties 256 spēlēs un gūstot 25 vārtus.

Izmantotie resursi:Live scores, results, fixtures, tables,...Latvijas Izpletņlēkšanas Federācija Lienes 1-17, Rīga, LV-1009
Lucenko Jekaterina Lucenko JekaterinaAerobika, Aerobika ūdenī
FTA
Reģistrēties