23.06.2014. 18:42
Bijušais Anglijas izlases galvenais treneris Svens Jerans Ēriksons uzskata, ka pašreizējais valstsvienības vadītājs Rojs Hodžsons netiek atlaists tikai tādēļ, ka ir anglis.

"Esmu drošs, ka, ja tas būtu es, mani uzreiz atlaistu. Ja viņš būtu ārzemnieks, viņš tiktu atlaists. Esmu par to diezgan pārliecināts," The Telegraph citē 56 gadus veco zviedru speciālistu Svenu Jeranu Ēriksonu, kurš tagad vada Ķīnas klubu "Guangzhou R&F".

"Nezinu, kādēļ tagad cerības ir tik zemas. Trijos turnīros, kad es vadīju komandu, tika gaidīts fināls vai pusfināls – nebija nekādu citu diskusiju. Un, kad mēs sasniedzām ceturtdaļfinālu, tas nebija pietiekami labi," Ēriksons turpināja.

"Tagad, šķiet, tas būtu ļoti labi, ja izdotos sasniegt ceturtdaļfinālu. Nedomāju, ka situācija būtu mainījusies. Anglijai joprojām ir ļoti, ļoti laba komanda. Nav tā, ka pārējā pasaule būtu tālu, tālu priekšā Anglijai. Tā nav," uzskata Ēriksons. "Ja viņi nevēlas mani atpakaļ, paturiet Hodžsonu. Viņš ir labs. Es mirklī būtu atpakaļ, protams. Bet tas nenotiks."

Svens Jerans Ēriksons Anglijas izlasi vadīja no 2001. līdz 2006. gadam, abos Pasaules kausa finālturnīros un vienīgajā Eiropas čempionāta finālturnīrā izstājoties ceturtdaļfinālā. 2002. gadā Anglija ar 1:2 piekāpās Brazīlijai, bet abos nākamajos turnīros pendelēs atzina Portugāles pārākumu.

Pasaules kausā Anglija tikai divreiz vēsturē ir tikusi tālāk par ceturtdaļfinālu. 1966. gadā Anglija savās mājās kļuva par čempioni, bet 1990. gadā Itālijā izcīnīja ceturto vietu.

Izmantotie resursi:Sven-Goran Eriksson: Hodgson would be sacked by...Vertikal-2017, SIA Vienības prospekts 6, Jūrmala, LV-2010
Titova Jeļena Aerobika, Sporta dejas, Akrabatiskajs Rok-n-Rols
FTA
Reģistrēties