25.07.2014. 23:59
Nacionālās Basketbola Asociācijas (NBA) kluba Ņujorkas "Knicks" uzbrucējs Karmelo Entonijs atzinis, ka pirms parakstījis jaunu līgumu ar klubu ilgi šaubījies par to, vai labāk nepievienoties Čikāgas "Bulls" vienībai.

"Gribu uzvarēt. Man nauda ir vienaldzīga. Ticu, ka Fils [Džeksons, "Knicks" prezidents] darīs to, kas jādara, lai parūpētos par visu," iemeslu turpināt karjeru Ņujorkā skaidroja Entonijs. "Nedomāju, ka esam tik tālu [no kļūšanas par pretendentu uz titulu]. Cilvēki lieto vārdu "pārbūve" pārāk brīvi."

Entonijs pagājušajā sezonā vidēji mačā guva 27,4 punktus, izcīnīja 8,1 atlēkušo bumbu, atdeva 3,1 rezultatīvu piespēli un pārtvēra 1,2 bumbas. Pēc sezonas Entonijs kļuva par brīvo aģentu, bet vēlāk parakstīja jaunu līgumu ar "Knicks" uz piecām sezonām par 124 miljoniem dolāru.

"Es svārstījos. Bija grūti. Sākumā domāju,ka tā būs Čikāga. Pēc tikšanās ar "Lakers" domāju, ka tie būs viņi. Tad atgriezos pie Čikāgas varianta, un būtībā izvēle vienmēr bija starp Čikāgu un Ņujorku," savu brīvā aģenta pieredzi atstāstīja Karmelo. "Tās abas bija situācijas, kurās varēju kļūt par pretendentu uz titulu dauzu gadu garumā."

Izmantotie resursi:ESPNJēkabpils Lūši, sporta klubs Zīlāni, "Dārzupītes" 4, Kūku p., Krustpils n., LV-5222
Kapitaņņikovs Semjons Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties