21.05.2014. 17:55
Nigērijas futbola izlases vārtsargs Vinsents Enjeama ļoti optimistiski vērtē savas komandas izredzes gaidāmajā Pasaules kausa finālturnīrā. Viņš apsolījis, ka palīdzēs Nigērijai paveikt to, ko vēl neviena Āfrikas izlase nav izdarījusi, proti, iekļūt pusfinālā.

"Domāju, ka mēs esam gatavi veikt lielu progresu," FIFA mājaslapas pārstāvjiem izteicies Francijas kluba "Lille" vārtsargs Vinsents Enjeama. "Mēs esam noskaņojušies finālturnīram, gatavi padarīt Āfriku par vislepnāko kontinentu. Gana gandrīz aizkļuva līdz pusfinālam pirms četriem gadiem. Mēs sasniegsim labāku rezultātu un kļūsim par pirmo Āfrikas izlasi, kura iekļuvusi pusfinālā."

Enjeama šajā sezonā ieguva Marka Viviana Fo balvu kā labākais Āfrikas spēlētājs "Ligue 1" un viņš piedalīsies savā trešajā PK finālturnīra. Grupu turnīrā Nigērija spēkosies ar Irānu, Bosniju un Hercegovinu, kā arī trešo PK pēc kārtas ar Argentīnu. Taču Enjeamam interesanta liekas arī iespēja astotdaļfināla sacensties ar Francijas izlasi.

"Ja mums nāksies spēlēt pret Franciju, tas būs ļoti aizraujoši, taču slikta nebūs arī spēle pret Šveici. Tiesa, šobrīd svarīgākais ir izkļūt no grupas. Turklāt iespējams, ka iegūsim grupā pirmo vietu, līdz ar to pret Franciju astotdaļfinālā spēlēt nenāksies."

Enjeamas pieminētajā Francijas izlasē pēdējais Pasaules kausa finālturnīrs būs Frankam Riberī. 31 gadu vecais futbolists to paziņojis vietējam radio RTL, taču karjeru izlasē viņš pagaidām vēl negrasās noslēgt un būs gatavs dalībai EURO 2016.

Riberī bija viens no jaunatklājumiem 2006. gada PK finālturnīrā, kad guva vārtus pret Spāniju un palīdzēja Francijai aizkļūt līdz finālam, taču 2010. gadā kopā ar izlasi izgāzās pamatīgi - Francija guva tikai vienus vārtus. Francija centīsies reabilitēties, spēlējot vienā apakšgrupā ar Šveici, Ekvadoru un Hondurasu.

Izmantotie resursi:Fédération Internationale de Football...get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Aglenieks Aigars Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties