22.08.2016. 17:35
Šovakar savu devīto spēli Krievijas regbija čempionātā aizvadīja Latvijas regbistu Jurija Baranova un Ulda Saulītes komanda Krasnojarskas “Enisey-STM”, kuri ar 35:9 pārspēja Krasnodaras “Kuban”.

Iepriekšējā spēlē “Enisey-STM” piedzīvoja pirmo zaudējumu Krievijas turnīros, piekāpjoties otrai Krasnojarskas komanda “Krasny Yar” ar 12:13. Tāpēc pret Krasnodaras komandu čempionāta līderi laukumā devās ar nelielu sarūgtinājuma sajūtu, ka perfekta sezona vairs viņiem nesanāks.

Vai šī sarūgtinājuma dēļ vai tāpēc, ka “Kuban” bija labāk sagatavojušies, vai arī, visdrīzāk, tāpēc, ka Krasnojarskas komandas galvenais treneris Vakils Vaļejevs laukumā bija laidis ļoti daudz jauno censoņu un komanda spēlēja gandrīz ar otro sastāvu, bet pirmais puslaiks tika ierakstīts viesu kontā, jo “Kuban” to uzvarēja ar 9:7.

Puslaikā, visdrīzāk, mājnieki saņēma ļoti lielu motivācijas devu, jo otrās 40 minūtes viņi aizvadīja pilnīgi citādā spēlē. Viss sākās ar ātru piezemējumu jau puslaika sākumā un tam sekojoš realizācijas sitienu. Rezultāts 14:9 turējās vēl ilgi, taču beigu beigās “Enisey-STM” prata gūt vēl dažus piezemējumus un beigu beigās arī izcīnīja bonusa punkta uzvaru – 35:9.

Jāpiebilst, ka no Latvijas regbistiem šajā spēlē piedalījās vien Jurijs Baranovs, jo Uldim Saulītem tika dota atpūta.

Krievijas čempionāts regbijā turpināsies rītdien, kad ļoti svarīgā cīņā par otro vietu turnīra tabulā tiksies Moņinas “VVA-Podmoskovye” un Krasnojarskas “Krasny Yar”, kuri arī uzskatāmi par spēles favorītiem.